Ana sayfa En İyiler Adidas Football’ın Son Kramponu: Nemeziz

Adidas Football’ın Son Kramponu: Nemeziz

1862
0
PAYLAŞ

Nemeziz, Ace ve X ile birlikte Adidas’ın temel silolarından birini oluşturacak.

Sahada fark yaratan oyuncular için tasarlanan Nemeziz,
Leo Messi, Renato Sanches ve Roberto Firmino’nun yeni kramponu

Nemeziz’in temel tasarımı, dayanıklılık ve çevikliği arttırmak için yapılan bantlama tekniğinden ilham aldı. Nemeziz Serisi’nde, Stadium, Cage ve Street model seçenekleri yer alıyor.

Geleceği şekillendirmek için geçmişten ilham almak gerekir. Adidas da, futbol oyuncusunun fark yaratması için en uygun aracı tasarlamak amacıyla, antik savaşlarda, dansta ve sporda var olan ortak bir gelenekten yararlandı: Fiziksel ve zihinsel gücün arttırılması için bantlama tekniği. Böylece, Adidas Football’un son kramponu, oyundaki en hareketli oyuncular için eşi benzeri olmayan bir çeviklik sunmak üzere tasarlanan Nemeziz ortaya çıktı.

Nemeziz’in her bir unsuru, çevikliğiyle sahalara hâkim olan oyuncular için tasarlandı. Bu oyuncuların yapabileceklerinin en iyisini ortaya koymak için giydikleri kramponların, güvenlik, destek ve uyum konusunda en iyisini sağlamaları gerekir. Nemeziz de, bu gereklilikler ön planda tutularak yaratıldı.

Nemeziz ile bu alanlarda en iyi performansın sağlanması için daha önce sunulan tasarım özelliklerine yenileri ekleniyor. Benzersiz AGILITYBANDAGE özelliği, ayağı yere sabitlerken en üst seviyede bir kavrayış sağlayan TORSIONTAPES bantlama teknolojisi ile öne çıkıyor. Bu tasarım aynı zamanda çift kilitli bilek kısmı ile bileğin ani yön değişikliklerinde sabit kalmasını sağlıyor.

Leo Messi, Nemeziz’i ilk kez 27 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Copa del Rey finallerinde giyecek. Messi, yeni seri için şunları söyledi: “Düzen bozma benim oyunumun bir parçası. Oyuncu, rakibinin beklemediği hareketi yapmalı ve bunları yaparken de olabildiğince hızlı olmalıdır. Bunu yapabilmek için de, kramponunuza güvenmeniz, hareket esnekliğine sahip olmanız ve şartlara kolaylıkla uyum sağlayabilmeniz gerekir. Bu kramponların tasarımı, oyunum için mükemmel.”

Gelin Adidas’ın son kramponu olan Nemeziz’in fotoğraflarını inceleyelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here