Ana sayfa Blog Adidas Yaz 2018 Kampı Vodafone Arena’da Gerçekleştirdi

Adidas Yaz 2018 Kampı Vodafone Arena’da Gerçekleştirdi

551
0
PAYLAŞ

adidas Türkiye, İlkbahar – Yaz ve Sonbahar – Kış sezon başlangıçlarından önce, adidas ailesinin bir parçasını oluşturan iş ortakları ile sezona beraber başlamak, yeni hikâyelerini, ürünlerini ve sektöre yön veren inovasyonlarını paylaşmak amacıyla bir araya geliyor. Sezon Kampı ismi verilen bu buluşmanın ardından, adidas iş ortaklarının yeni sezon sipariş dönemi başlıyor.

İlkbahar – Yaz 2018 sezonundan önce, bu yıl ilk defa, Sezon Kampı buluşması, Vodafone Arena’da özel bir organizasyon ile gerçekleşti.

Vodafone Arena Moda Merkezi Toplantı Salonu’nda, adidas Türkiye Genel Müdürü Eduard Massier, ve ardından Satış Direktörü Emre Akaslan ile Pazarlama Direktörü Birim Gönülşen’in katıldıkları sunumlar ile başlayan organizasyon, adidas ailesi ve iş ortaklarının katıldığı tribün deneyimi ile devam etti. İlkbahar – Yaz 2018 Sezonu’nun tüm kategorilerine ait, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış hikâyelerin anlatıldığı görüntüler, ilk kez tribün ekranlarına yansırken, adidas Türkiye için her biri çok değerli birer takım arkadaşı olan iş ortakları ve çalışanların isimleri de saha içi led panolarda yer aldı.

İki oturumda, 22 Mayıs ve 29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen bu organizasyonlarda, Beşiktaş JK’nin 15. Süper Lig Şampiyonluğu da adidas ailesi ve iş ortakları ile birlikte kutlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here