Ana sayfa Futbol Arda Turan Saldırırken Şaka Yapıyor Sandım

Arda Turan Saldırırken Şaka Yapıyor Sandım

355
0
PAYLAŞ

Arda Turan tarafından sözlü ve fiziksel saldırıya uğrayan Bilal Meşe, ulusal futbolcu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Arda Turan’ın Makedonya maçı sonrası uçakta sözlü ve fiziksel hücumda bulunduğu Milliyet yazarı Bilal Meşe, milli futbolcunun başta kendisine şaka yaptığını sandığını söyledi.

Barcelona forması giyen milli futbolcu, Makedonya ile oynanan hazırlık maçı hemen sonra Bilal Meşe’nin boğazını sıkarak küfürlü ifadelerde bulunmuştu.

Yaşanmış olan bu skandal olayı sonrası DHA’ya açıklamalarda bulunan Bilal Meşe, “Uçağa yeni binmiştik. Kemerimi yeni bağlamıştım. Birden Arda Turan’ın ismimle bana seslendiğini duydum. Önce şaka yapıyor sandım. Sadece bir iki saniye sonra sövmeye başladı. Yüzünde garip bir ifade vardı.”

“Şoktaydım. Arda hâlâ sövüyordu. Birden yanımıza fotomuhabirimiz Vedat Danacı geldi ve Arda’yı sakinleştirmeye çalıştı. Arda bu sırada bir yumruk salladı fakat Vedat onu tuttuğu için yumruğu boşa gitti.” ifadelerini kullandı.

“Bu olaylar yaşanırken iyi ki Fatih Terim gelmedi. Yoksa daha kötü şeyler olabilirdi. Bence gelmediği iyi oldu.”

Arda Turan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını da açıklayan Bilal Meşe, “Arda’nın ‘seni uçağa alanın…’ diye küfürler savurduğu insanlar Fatih Terim ve Yıldırım Demirören. İstanbul’a dönünce savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here