Ana sayfa Avrupa Asrın Transferi Gerçekleşecek Mi? Ronaldo!

Asrın Transferi Gerçekleşecek Mi? Ronaldo!

PAYLAŞ

İspanyol devi, Cristiano Ronaldo’yu takımda tutmak istese de, o bu durumdan vazgeçmiyor. Ronaldo’yu isteyen kulüplerden Manchester United’ın 200 milyon Euro, PSG’nin ise 140 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardığı konuşuluyor.

İspanya’da 14.7 milyon Euro (58 milyon TL) vergi kaçırmakla suçlanan ve bu sebepten ötürü Real Madrid’den ayrılacağını açıklayan Cristiano Ronaldo için devler sıraya girerken, birden çok medya kurumu da farklı iddialar ortaya attı.

Oğuzhan’ın Peşini Bırakmayan Roma!

İngiltere’nin yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mail, Madrid ekibinin Portekizli yıldızı yitirmek istememesi sebebiyle PSG ve United’dan 350 milyon Euro (1 milyar 375 milyon TL) istediğini iddia ederken, İtalyan medyası, Fransız devi PSG’nin 32 yaşındaki yıldızın bonservisine 140 milyon Euro (550 milyon TL), kendisine de yıllık 30 milyon Euro (117 milyon TL) ödemeye hazır bulunduğunu belirtti. Ada’nın saygı duyulan haber kanallarından BBC ise CR7’nin eski kulübü Manchester United’ın, İspanyol temsilcisine 200 milyon Euro (786 milyon TL) önerdiğini öne sürdü.

Zidane: Sana ihtiyacımız var

Real Madrid’e yakınlığı ile malum Marca gazetesi, Los Galacticos’un teknik patronu Zinedine Zidane’ın, CR7 ile bir görüşme yaptığını ve Portekizli’ye, “Sana ihtiyacımız var. Sen bu ekibin en önemli parçasısın. Takımın yıldızı olduğun için Madrid’den ayrılmanı istemiyorum” dediğini iddia etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here