Ana sayfa Süper Lig Beşiktaş Vefanın Adıdır, Beşiktaş Efendiliktir

Beşiktaş Vefanın Adıdır, Beşiktaş Efendiliktir

886
0
PAYLAŞ

Sporda bir tek başarıya değil, sosyal sorumluğa da büyük önem veren Beşiktaş, bir örnek harekete daha imza atacak. Başkan Fikret Orman’ın devamlı, “Beşiktaş vefanın adıdır, Beşiktaş efendiliktir” söylemi paralelinde şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde çok önemli organizasyonlar yapılıyor.

Herhangi bir aksilik olma ihtimaline karşı kamuoyuyla paylaşılmayan projeler, gerçekten de Beşiktaş’ın cemiyet gözündeki sempatisini ve sevgisini tavan yaptıracak bir güzellik taşıyor. Bunlardan birincisi Beşiktaş şehitlerinin ailelerine gösterilen duyarlılık.

Siyah-Beyazlı yönetim şampiyonluğun kesinleşmesi halinde, son Osmanlıspor karşılaşmasında şehitlerin ailelerini tribünde ağırlamak için hazırlık yapıyor. Siyah-Beyazlılar, 10 Aralık 2016’da Bursaspor maçı sonrası Vodafone Arena Stadı’nda maç çıkışı meydana getirilen alçak atakda şehit olanların ailelerini son Osmanlıspor maçında şeref konuğu olarak konuk edecek. Başkan Fikret Orman, Kartal Yuvası çalışanı merhum Tunç Uncu ve komiser Vefa Karakurdu’nun ailelerini özel olarak ağırlayacak.

Beşiktaş şampiyonluk kutlamalarından sonrasında da şehitleri için çok özel etkinlik düşünüyor. Bunlardan biri de kupayı, Zincirlikuyu’ya defnedilen Tunç Uncu’nun mezarına götürmek. Bu ziyarette Beşiktaş Kartal Yuvası’nda meydana getiren Tunç Uncu’nun dostlarının yanı sıra yöneticiler ve bazı futbolcuların da bulunması planlanıyor. Beşiktaş yönetimi menfur hücumdan sonra Uncu’nun ailesine maddi ve manevi destek vermişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here