Ana sayfa Süper Lig Beşiktaşlı Marcelo’ya 7 Milyon Euro Teklif Geldi

Beşiktaşlı Marcelo’ya 7 Milyon Euro Teklif Geldi

497
0
PAYLAŞ

Siyah-beyazlıların Hannover’den “istenmeyen adam” olarak aldığı Marcelo’nun mükemmel sezonunun peşinden Avrupalı talipler Beşiktaş’ın kapısını çalıyor.

Sabah’ın haberine göre Beşiktaş’ın üst üste ikinci şampiyonluk ve Avrupa Ligi’nde son sekizi getiren başarılı sezonu diğer kulüplerin gözlerini siyah-beyazlılara çevirmesine neden oldu.

Galatasaray Clichy’e Resmi Teklif Yaptı

Gazetenin verdiği bilgiye bakılırsa Beşiktaş’a Avrupa Ligi son sekizinde rakip olan Lyon, Marcelo Guedes’e talip oldu ve siyah-beyazlılara 7 milyon €’luk teklifle geldi.

Henüz Beşiktaş’ın bu teklife iyi mi baktığı bilinmese de UEFA’yla yaptığı FFP anlaşmasına uymak zorunda olan siyah-beyazlıların oyuncu almak için satması gerekiyor.

Marcelo’ya gelecek tekliflere verecek karşılığı belirleyecek bir diğer kararı vericek kişide Şenol Güneş. Savunmada vazgeçilmez oyuncu konumundaki Brezilyalı’nın gitme ihtimaline teknik diretörün vereceği reaksiyon önem taşıyacak.

İki İspanyol kulübünün daha tecrübeli stopere talip olduğu haberde belirtilirken yönetimin hâlâ bir karara varmadığı vurgulandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here