Ana sayfa Süper Lig Emre Belözoğlu’ndan Transfer Açıklamaları

Emre Belözoğlu’ndan Transfer Açıklamaları

430
0
PAYLAŞ

Başakşehir’in tecrübeli yıldızı Emre Belözoğlu, son günlerde otomobil kaçakçılığı ile ilgili meydana getirilen operasyonla ilgili bağlantıları olmadığını açıkladı.

Medipol Başakşehir’in tecrübeli yıldızı Emre Belözoğlu, son günlerde ortaya çıkan otomobil kaçakçılığıyla alakalı operasyon hakkında konuştu.

TRT Spor’a sürpriz bir telefon bağlantısı gerçekleştiren Emre, transfer konularına da cevap verdi.

Topu Abdullah Avcı ve Göksel Gümüşdağ’a atan tecrübeli oyuncu, “Artık ben Başakşehir’in futbolcusuyum, bu projenin içerisinde olmaktan dolayı mutluyum. Fenerbahçe kalbimdeki takım olsa da Göksel Gümüşdağ ve Abdullah Avcı’nın müsadesi olmadan karar alamam. Onlara sormanız daha doğru olur.” şeklinde konuştu.

Son günlerde araba kaçakçılığı ile ilgili meydana getirilen operasyonla ilgili de konuşan Emre, ”Kaçakçılık çetesiyle görüşmüşlüğümüz, bir bağımızın olduğu konusunda gerçeklik yoktur. İnsanlar, bizi derhal yerin dibine soktular. Kaçakçılık davasında sadece alışveriş yaptığım için bilgime başvuruldu. Ayrıca Ozan Tufan, Volkan Şen ve Tayfur Havutçu’nun da bu kaçakçılık çetesiyle bağlantısı yoktur. Hiç kimsenin olaydan haberi yokken bu işin içinde olmamız tamamen talihsizliktir. Bu işlerle alakam yoktur” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here