Ana sayfa Blog Genç Fenerbahçeliler Okul Açık Tribününe Geri Dönecek Mi?

Genç Fenerbahçeliler Okul Açık Tribününe Geri Dönecek Mi?

1218
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Yönetiminin Okul Açık tribünlerine kombine çıkartmamasından dolayı Fenerbahçe tribün grubu Genç Fenerbahçeliler yaptığı açıklamayla Okul Açık tribünlerinde yer almayacağını belirtmişti.

Fenerbahçe tribün amigosu ve Genç Fenerbahçeliler basın sözcüsü olan Yücel Aslan ile birebir yaptığımız röportajda kombine satışlarının olmamasından dolayı Fenerbahçe’yi iç saha dışında tüm branşlarda ve deplasmanda yer alacaklarını Tribunsel.com aracılığı ile açıklamıştı.

Sezon bitti ve yeni sezon için takımlar hazırlıklara başladı. Fenerbahçe ise bugün yaptığı duyuru ile yeni sezon kombine fiyatlarını açıkladı. Açıklamada ise Okul Açık tribününde fiyat listesi yer almakta.

Genç Fenerbahçeliler önümüzdeki sezon tribünlerde yer alacak mı? Sorusunu akıllara yeniden getirdi.

Yine Tribunsel.com aracılığı ile alınan bilgilere göre Fenerbahçe tribün grubu Genç Fenerbahçeliler yeni sezonda kombine satışlarıyla birlikte Okul Açık tribününde yer alarak takımına destek verecek.

Genç Fenerbahçeliler’in akşam saatlerinde Okul Açık tribünü ile ilgili açıklama yapmasını beklemekteyiz. Gelecek sezon ile ilgili hangi taraftar gruplarının tribünde yer alacağı ise gelecek günlerde açıklamaları beklenmekte.

Twitter’da Okul Açık sayfası da “Yakında” diye bir paylaşım yaparak geri dönüş sinyallerini belirtti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here