Ana sayfa Genel GFB’nin Önde Gelen İsimlerine Men Cezası

GFB’nin Önde Gelen İsimlerine Men Cezası

1549
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde internet sitemiz üzerinden duyurduğumuz haberden yaklaşık 1 hafta sonra Spor Büro tarafından tekrar çağırılan isimlere (7 Kişi) gün içerisinde Futbol’dan Seyirden Men cezası verildi.

Alınan bu karar ile birlikte Fenerbahçe taraftar gruplarından Genç Fenerbahçelilerin açıklaması;

“Taraftarıyla bütün olmayan bir kulüp ne kadar başarılı olabilir?

2016-2017 sezonunda, Fenerbahçe yönetiminin haksız ve yanlış politikaları sonucu bulunduğumuz Okul Açık Üst ve Maraton Üst Yan Blok Tribünlerine kombine satışı yapılmaması hepimizin malumudur.

Fenerbahçe yönetimi; Sezon içinde alınan başarısız sonuçların, tarihimizde görülmeyen düşük seyirci ortalamasının ve kulüp menfaatleriyle uyuşmayan birçok olayın faturasını kendinde aramak yerine her zaman olduğu gibi taraftara keserek, yine bir unutturma çabasına düşmüştür.

Anadolu Efes maçındaki malum tezahüratın, hiçbir kişiyi bağlamadan binlerce kişi tarafından yapıldığı kamera kayıtlarında açıkça görülmektedir.
Bu konuyla ilgili, binlerce kişinin hep bir ağızdan başlattığı tezahüratla ilgili grubumuzun önde gelen kişilerinin men cezası alması art niyetten başka birşey değildir.

Fenerbahçe yönetiminin görevi, Fenerbahçemiz’in başarısı için çabalamaktır. Fakat bu tür politikalarla insanları soğutmaktan başka birşey gerçekleşmemektedir.

Genç Fenerbahçeliler olarak tek amacımız Fenerbahçemiz, tek odak noktamız Fenerbahçemiz’in başarısıdır. Grubumuz üyelerine karşı yapılan haksızlıkların biran önce son bulmasını temenni ederek, durumun sıkı takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here