Ana sayfa Süper Lig Gökhan Gönül Fenerbahçe İle İlgili Açıklama Yaptı

Gökhan Gönül Fenerbahçe İle İlgili Açıklama Yaptı

358
0
PAYLAŞ

Deneyimli sağ bek, şampiyonluk maçından sonra yaptığı açıklamada Fenerbahçe’ye göndermede bulunup bulunmadığını açıkladı.

Beşiktaş forması giyen Gökhan Gönül, deplasmanda kazanılan Gaziantepspor maçının arkasından verdiği şampiyonluk fotoğrafıyla gündeme gelmişti.

Kaka’dan Ronaldo’nun Sırrı

Gökhan Gönül’ün “Çok huzurluyum” sözleri, uzun yıllar formasını terlettiği Fenerbahçe’ye gönderme olarak algılanmıştı. Siyah-beyazlıların üst üste ikinci kez şampiyonluk yaşamasında önemli pay sahibi isimlerden kabul edilen deneyimli sağ bek, BeIN Sports’a verdiği röportajda sözlerinin yanlış anlaşıldığını söylemiş oldu.

“Sezon başından beri şampiyonluğa kilitlenmiştim. Gaziantepspor maçından sonra bunu çok fazla yaşayamadım. Hepimiz sevinirken ben soyunma odasına gittim. Kimi zaman insanlara bir şeyler anlatmak isterken uzun uzun konuşmak gerekiyor. İnsanların beklentilerini karşıladık. Çok huzurluyum. Osmanlıspor maçından sonrasında daha güzel, daha mutlu bir halde bu şampiyonluğu kutlayacağız. Dürüst olmak istiyorum. Ben hep göründüğüm gibiyim. Yalnız bu şampiyonluk değil, daha önce yaşamış olduğum şampiyonluklar da unutulmaz.”

“Fenerbahçe’de yaşamış olduğum şampiyonluklar da çok güzeldi. Basında çok fazla doğru olmayan haberler yazıldı. Çok fazla protestoya maruz kaldım. Üstüme paralar atıldı. Fenerbahçe’de yaşadığım şampiyonluklar da birbirinden özel. Özellikle 3 Temmuz’u yaşamamız çok tehlikeli bir dönemdi. Şimdi Beşiktaş’ta yaşadığım şampiyonluk da benim için harika ve özel bir şampiyonluk. Kendi taraftarımın, kendi takımımın bana verdiği desteklere karşılık vermem gerekiyordu. Bir nebze olsa da ekibime katkı verdiysem ne mutlu bana…”

“9 yıl Fenerbahçe’de forma giydim. Tamamımız insanız, hiç kimse robot değil. Transfer döneminden sonra zor bir süreç yaşadım ama en önemlisi Beşiktaş taraftarıydı. Hep bana destek oldular. Hata yaptığım zamanlarda taraftarın bana olan desteği beni daha çok güçlendirdi ve hatalarımı azaltmaya çaba gösterdim. Fenerbahçe takımında da taraftarlar bana çok destek oldu, bu sebepten onlara da teşekkür etmek isterim. Biz zaten ülke olarak da sevinmeyi ve üzülmeyi çok abartıyoruz. Caner veya ben bir takımdan ayrılıp başka bir takıma gittik. Şu demek oluyor ki futbolu mu bırakalım, ne yapalım?”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here