Ana sayfa Süper Lig Gregory van der Wiel Hayatının Kazığını Yemiş

Gregory van der Wiel Hayatının Kazığını Yemiş

686
0
PAYLAŞ

Dolandırıldığını iddia eden Fenerbahçe’nin Hollandalı oyuncusu Gregory van der Wiel, düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuştu.

Fenerbahçe’nin Hollandalı futbolcusu Van der Wiel, dolandırıcılık olayıyla ilgili menajeri Mehmet Zeki Şahin ile Zorlu Center’de gazetecilere açıklama yaptı.

Van der Wiel, yaklaşık 4 milyon dolar dolandırıldığını ve şikayetçi olduğu 2 zanlının özgür bırakılmasından dolayı büyük üzüntü yaşadığını belirtti.

Zanlılardan Ü.A ile geçen yıl kasım ayında tanıştığını ve bir ay sonra banka yöntemiyle 440 bin dolar ödediğini anlatan Van der Wiel, “İlk ödemeyi takımda kadro dışı kalmadan yapmış oldum. Kulüp yöneticilerine dolandırıldığımı söyleyemedim. Böyle üzücü bir olaydan dolayı durumu menajerim de dahil kimselerle paylaşamadım.” ifadelerini kullandı.

Yaşanmış olan olay sebebiyle yaşamına büyük bir darbe vurulduğunu ve bu olayın futbolunu da etkilediğini savunan Hollandalı futbolcu, şunları kaydetti:

“Bütün birikimimi kaybettim. Hayatımın ve kariyerinin en büyük darbesini yedim. Fenerbahçe’deki kötü performansımın sebebi de bu üzücü vakadır. Benim yaşamıma büyük bir darbe vurdu bu üzücü vaka. Kulüple de aram pek iyi değildi. Bu olaydan sonrasında daha da kötü oldum ve verimim düştü. Performansım olumsuz etkilendi. Sorundan dolayı futbol kariyerim de negatif etkilendi. Benim Türkiye’yle bir sorunum yok. İster istemez bu olaylardan sonra sarsıldım. Burada kalıp, futbola devam etmek istiyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here