Ana sayfa Süper Lig Gümüşdağ: “Evet, Barcelona gibiydik!”

Gümüşdağ: “Evet, Barcelona gibiydik!”

1054
0
PAYLAŞ

Başakşehir başkanı, Galatasaray maçından fazlaca memnun kalmış olsa da “şampiyonluk” kelimesinden uzak durmaya çalışıyor.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, 4-0 kazanılan şaşalı Galatasaray galibiyetinden sonra bile “şampiyonluk” hedefinden uzak durmaya çalıştı. Gümüşdağ, Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un maç nihayetinde yaptığı “Oyuncularım sanki Camp Nou’da Barcelona ile karşılaşacak gibilerdi!” sözlerine de yanıt verdi.

Radyospor’a konuşan Gümüşdağ, “Galatasaray ile ilk kez maç yapmadık. Bu yıl üçüncü maçımızdı. Bizim için önemli olan yendiğimizde de yenildiğimizde de güzel futbol oynamak. Tudor’a cevap vermek gibi olmasın ama dün hakikaten Barcelona şeklinde oynadık.” dedi.

Şampiyonluk yarışı hakkında da açıklamalar yapan başkan, “Biz şampiyonluk hedefini ağzımıza almadık. Fakat şu anki performansımız da şampiyonluk kadar kıymetli. Kalan 7 haftayı tek tek düşüneceğiz. Beşiktaş’ın bize nazaran avantajları var. Biz kupada da yolumuza devam ediyoruz. Orada şampiyonluk için hepimiz kadar bizim de şansımız var.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here