Ana sayfa Süper Lig Abdullah Avcı’dan Beşiktaş Göndermesi

Abdullah Avcı’dan Beşiktaş Göndermesi

PAYLAŞ

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, şampiyonluk yarışı verdikleri Beşiktaş’a esprili bir göndermede bulunmuş oldu.

Medipol Başakkent’in başarılı çalıştırıcısı Abdullah Avcı, 97. Kuruluş yılı nedeniyle Anadolu Ajansı’nın İstanbul ofisini ziyaret etti.

Aliexpress TR

Yaptığı ziyarette açıklamalarda bulunan Avcı, ligdeki şampiyonluk yarışını değerlendirdi ve Başakkent resmi Twitter hesabının Olympiakos maçından sonra attığı ”Çeyrek finalistimiz Beşiktaş’ı kutlar, tüm güçlerini Avrupa kupalarına vermelerini diliyoruz.” tweetini esprili bir üslupla değerlendirdi.

“bütün gücünü Avrupa kupalarına versin. Çok güzel bir şey, aslına bakarsak bu çok birleştirici bir tweet. Kulüp olarak her şeye böyle yaklaşan bir yapımız var”

”Bu bir oyun, bu da oyunun güzellikleri. İnsanlara bu şekilde sunmamız lazım. 29. Haftada Beşiktaş ile oynayacağımız maçı bir görelim. Bu bantta oraya kadar gidelim, o maçtan sonra bir şeyleri konuşmak daha doğru olacak.”

Bulundukları konumdan ötürü saygı gördüklerini de belirten Avcı, her maçın zorlu geçtiğini söylemiş oldu.

”Her maç ilk dört için kolay değil. Onun için Beşiktaş bütün gücünü Avrupa kupalarına vermeyi sürdürsün. Kim kazanırsa onu tebrik edeceğiz”

”Şampiyon oluruz, olmayız ama bulunduğumuz yerin saygısını çok iyi görüyoruz. Bu, şampiyonluk kadar kıymetli. Bu güzel oyunu dahada güzelleştirmeye çalışıyoruz”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here