Ana sayfa TFF 1 Lig Altınordu Dev Sponsorluk Anlaşmasını İmzaladı!

Altınordu Dev Sponsorluk Anlaşmasını İmzaladı!

PAYLAŞ

Türkiye’nin akaryakıt ve madeni yağ sektörünün önemli isimlerinden Petrol Ofisi ile İzmir’in köklü kulüplerinden Altınordu, 3 senelik sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Akaryakıt ve madeni yağ sektöründe adı bilinen Petrol Ofisi ile Türk futbolunun en önemli kulüplerinden olan ve kadrosunda yabancı oyuncuya yer vermeyen Altınordu, çok geniş çaplı bir projeye imza attı. Proje kapsamında iş birliğinin imzaları ise Bornova Belediye Stadında Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper attı. Atılan imzayla birlikte sponsorluğun, A ekip forma sponsorluğu, U12 İzmir Cup ile diğer uluslararası minik yaş futbol turnuvalarının destekçiliğinin yanı sıra geliştirilecek çeşitli projelerini kapsadığı ifade edildi. Gene belirlenecek Petrol Ofisi istasyonlarında Altınordu formalarının da sergilenmesini içeren sözleşmenin de ilk etapta 3 senelik olarak imzalandı.

Aliexpress TR

“Bizler bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık”
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, yola çıktıkları 2012 yılından bu yana ilk defa özel bir müessese ile iş birliği içerisine girdiklerinin altını çizerek, “Biz, bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık ve beş yılımızı başarılı bir halde geride bıraktık. Şu anda Avrupa’da üç büyüklerden sonra en çok tanınan futbol kulübüyüz. Daha geçen hafta İspanya’da Real Madrid, Atletico Madrid, Athletic Bilbao, Villarreal ve Real Sociedad ile bir araya gelmiş olarak karşılıklı neler yapabileceğimizi masaya yatırdık. Petrol Ofisi de bu topraklarda doğarak bir tek ülkemizin değil, tüm dünyanın saygınlığını kazanan bir Türk markası oldu. Ben bu projeye, bu topraklardan çıkan iki kıymetli kurumun güç birliği olarak bakıyor ve bundan dolayı de gönülden destekliyorum” dedi. Özkan, Petrol Ofisi ile beraber çıkılan yolun standart bir forma sponsorluğu olmadığının da altını çizerek, “Altınordu forması bizim için çok değerli.

Her bir ilmeğinde yüz yıla yaklaşan bir emek ve ter var. Bu şekilde değerli bir ürünü, uzun süreden beri ticari pazarlık malzemesi yapmayı düşünmüyor ve formamızı UEFA ile yapacağımız önemli iş birliklerinde, bir toplumsal sorumluluk projesinin ana aktörü olarak kullanmayı planlıyorduk. Petrol Ofisi, bizlere inanılmaz bir yaklaşım içinde geldi ve açıkçası aklımızı çeldi. Petrol Ofisinin içten, çocuklarımızı kucaklayan ve bugünü değil yarını düşünen yaklaşımını görünce, ‘evet’ dedik. Bu projeyle Türk gençlerine enerji katan Petrol Ofisi’ne örnek yaklaşımı için teşekkür ediyor ve diğer kurumların da örnek almasını diliyorum. Bu iş birliğini, A takım forma sponsorluğu değil, Türk gençlerini daha da ileriye taşıyacak bir projeye verilen destek olarak değerlendiriyoruz” diye açıklamalarda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here