Ana sayfa Süper Lig Arda Turan Çin’e Gidecek Mi?

Arda Turan Çin’e Gidecek Mi?

PAYLAŞ

Arda Turan, Çin’e gideceği yönünde çıkan iddiaları Fanatik’e verdiği röportajda yanıtladı.

Geleceği ile ilgili konuşan Arda Turan, “Barcelona’da çok mutluyum. Bir de benim sonucummuş gibi yazılıyor, sanki gitmek istiyormuşum gibi. Bu şekilde bir şey yok. Ek olarak bu sorunun muhatabı Ahmet Bulut ve Barcelona kulübüdür.” dedi.

Aliexpress TR

“Bir tek Çin değil, birçok iddia çıkıyor hakkımda…” diyen Arda, “Ben Arda Turan olarak Barcelona’da çok mutluyum ve kontratımın sonuna kadar da bunu devam ettirmek istiyorum” diye mevzuştu.

Enes Ünal’dan da bahseden Arda Turan, “Enes Ünal’a bayılıyorum. Enes çoğumuz için bir örnek, bana da güzel bir örnek. Enes’in özel hayatı, davranışı, toplumsal medyayı kullanışı, yaşam biçimı, onu her haliyle beğeniyorum.” ifadelerini kullandı ve bir başka yıldız adayı Emre Mor ile ilgili, “Emre Mor’dan çok umutluyum. Çok büyük bir yıldız olma potansiyeli var. Hepimizi de geçer diye düşünüyorum.” dedi.

Luis Enrique’nin hayallerine giden kapıyı açtığını söyleyen Arda, “Hayallerimdeki kupayı da onunla beraber kaldıracağıma inanıyorum.” dedi. Aynı ligde oynadığı Emre Çolak’a da değinen Arda, “Emre Çolak’ı çocukluğundan beri tanıyorum. G.Saray’ın çocuğu olduğumuz için, hani insan kendi çocuğuna kızar ya öyle kızıyordum. Avrupa’da oynayabileceğini, bu fırsatı bulduğunda kendini gösterebileceğini biliyordum. Buralara geldiği için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here