Ana sayfa Genel Aziz Yıldırım 2018 Mayıs’ta Aday Oluyor!

Aziz Yıldırım 2018 Mayıs’ta Aday Oluyor!

PAYLAŞ

2018 Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe de başkanlık seçiminde çok sıcak bir gelişme yaşanıyor…

Sadece Tribunsel’in ulaştığı bu bilgiler Fenerbahçe camiasında şok etkisi yaratacak. Fenerbahçe’nin mevcut başkanı olan “Aziz Yıldırım, Mayıs 2018’de başkan adayı olacak mı?” Sorusunun cevabı bu haberimizde yer almakta.

Aliexpress TR

Aziz Yıldırım, aday olmayacak Ferit Şahenk aday olursa Şahenk’i destekleyecek bilgisi yer alırken bugün, gün içerisinde Fenerbahçe’nin önde gelen isimlerinden aldığımız bilgiler ile Aziz Yıldırım’ın Mayıs 2018’de yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olacağı yönünde.

Ali Koç’un geçtiğimiz günlerde düzenlediği baloda Fenerbahçe başkan adaylığını açıklarken sosyal medya üzerinden Fenerbahçe taraftarları yeni başkan adayına çok büyük derecede destek vermişti.

Tribunsel sadece bu bilgilere ulaşmak ile kalmadı!

Aziz Yıldırım’ın yönetim listesinde kimler olacak?

Ferit Faik Şahenk
Ferit Faik Şahenk, Doğuş Holding’in ve Garanti Bankası’nın yönetim kurulu başkanı. Şahsi serveti 2017 yılı itibarıyla 2.1 milyar dolardır.

-Ferit Faik Şahenk, Aziz Yıldırım’ın listesinde kesin gözle olması bakılıyor.

Nihat Özdemir
Nihat Özdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski 2. başkanı ve basın sözcüsü. Evli, 2 çocuk babasıdır. Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi’nden makine yüksek mühendisi olarak mezun olmuştur.

-Nihat Özdemir, Aziz Yıldırım’ın listesinde kesin gözle olması bakılıyor.

Murat Ülker
Murat Ülker, 1959 yılı İstanbul, Türkiye doğumlu olup yiyecek ve içecek sektöründe lider olan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır. $3.6 milyar serveti ile Türkiye’nin en zengin insanıdır.

-Murat Ülker, geçtiğimiz günlerde “Hayatta böylesi bir emelim yok…” yok açıklaması yapsa bile  Aziz Yıldırım’ın listesinde ihtimaller arasında yer alıyor.

Osman Murat Özaydınlı
Osman Murat Özaydınlı, Yüksek Makine-Endüstri Mühendisi. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetiminde Asbaşkan olarak yer almaktaydı. 2012 Haziran itibarıyla bu görevi bırakmıştır. Evli, iki çocuk babasıdır.

Nihat Özdemir, Aziz Yıldırım’ın listesinde kesin gözle olması bakılıyor.

*Kaynak gösterilmeden haber olarak paylaşılması yasaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here