Ana sayfa Futbol Bu yıldızlar 3 büyüklere ilaç olacak! – Sayfa 1 – Galatasaray

Bu yıldızlar 3 büyüklere ilaç olacak! – Sayfa 1 – Galatasaray

PAYLAŞ


Spor Toto Süpe Lig’de son 3 haftya girilirken şampiyonluk mücadelesinin kıran kırana geçmesiyle heyecan iyice doruğa çıktı. Fakat takımlar diğer taraftan gelecek sezon planlamasını yapmayı da ihmal etmiyor… Sezon sonu transfer dönemi yaklaşırken özellikle Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta büyük bir transfer hareketliliği yaşanacak.

Aliexpress TR

Giriş Tarihi: 09.05.2019 11:31 Güncelleme Tarihi: 09.05.2019 11:53

KADROLARDA REVİZYON YOLDA

Bir yandan UEFA kıskaçında olan ve FFP baskısını üzerinde hisseden kulüpler diğer yandan da mevcut kadrolarında büyük değişikliklere gitmeyi planlıyor.

FENERBAHÇE’DE 14 İSMİN SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Tarihin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe’de sezon sonunda 14 futbolcunun sözleşmesinin sona erecek olmasının yanı sıra sözleşmesi devam eden bazı oyuncular ile de yollar kesin olarak ayrılacak. Transferde ince eleyip sık dokumak zorunda olan Fenerbahçe’de tüm takımın değişmesine dahi karşı çıkacak olanların sayısı bir hayli düşük…

BEŞİKTAŞ’TA MAAŞ BÜTÇESİ KISILACAK

Yeni bir teknik direktör ile yola devam edecek olan Beşiktaş, öncelikli olarak 55 milyon euroluk takım maaş bütçesini 30 milyon euro seviyesine çekecek. Bu da şu demek oluyor; Yüksek maaş maliyeti bulunan futbolcular elden çıkarılacak ve satış potansiyeli olan futbolcular değerlendirilecek.

GALATASARAY’IN HEDEFİ GENÇ VE KİRALIK

FFP’den dolayı transfer konusunda hassas davranmak zorunda olan Galatasaray’da Onyekuru ve NDiaye’ninn kiralık sözleşmeleri sona erecek. Belhanda ve Feghouli’yi satışa çevirmek isteyen sarı-kırmızılı yönetimin transfer stratejisinde öncelikli plan “düşük maliyetli gelecek vadeden isimler” ve takımı taşıyabilecek kiralık futbolcu opsiyonları.

YAZ TRANSFER STRATEJİLERİ

İşte UEFA’nın nefesini ensesinde hisseden Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş için yaz transfer döneminde “yara sarabilecek” stratejik transfer hamleleri…

Kaynak:FOTOMAÇ Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here