Ana sayfa Süper Lig Caner Erkin’in Menajeri Açıklamalarda Bulundu

Caner Erkin’in Menajeri Açıklamalarda Bulundu

PAYLAŞ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in menajeri Batur Altıparmak, Caner Erkin’in derbi sonrası iddia edilen açıklamaları ve Mahmut Uslu’nun sözlerine cevap verdi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, Fenerbahçe derbisinin ardından sosyal medyada konuştuğu iddia edilen açıklamalar hakkında milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak’tan yanıt geldi.

Aliexpress TR

Batur Altıparmak, ek olarak Mahmut Uslu’nun Caner Erkin hakkında söyledikleri hakkında da açıklamalarda bulunmuş oldu.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin’in, Fenerbahçe derbisinden sonra sosyal medyada yaptığı iddia edilen, “Ben Fenerbahçe’de oynarken Kadıköy’de herkesi yeniyoruz sanıyordum. Bu akşam ne olduğunu anlamış oldum, geçmişimden utandım.” açıklaması hakkında menajeri Batur Altıparmak konuştu.

Altıparmak, Caner Erkin’in bu şekilde bir açıklamasının kesinlikle olmadığını söylerken, “Caner Erkin’in bu şekilde bir açıklaması yok. Bir deli bir kuyuya taş atmış. 40 kişi çıkarmaya çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

Batur Altıparmak, derbinin ardından Mahmut Uslu’nun Caner Erkin’in özel hayatıyla ilgili söylediklerine ise, “Caner Erkin ile ilgili sözleri baştan aşağı talihsizlik. Profesyonelliğe yakışmayan sözler.” diye cevap verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here