Ana sayfa Futbol Cengiz Ünder ile Roma sosyal medya yöneticisi arasında komik diyalog – Spor...

Cengiz Ünder ile Roma sosyal medya yöneticisi arasında komik diyalog – Spor Haberleri

PAYLAŞ

SKOR DIŞ HABER Medipol Başakşehir’den 2017 yılının yaz transfer döneminde 13.40 milyon Euro’ya İtalya Serie A’nın dev ekibi Roma’ya transfer olan Cengiz Ünder, yeni takımına iyice alışmışa benziyor. Özellikle Cengiz Ünder ile Roma sosyal medya hesabını yöneten sorumlu arasındaki atışma, genç futbolcunun esprili kişiliğini de gözler önüne seriyor.

Aliexpress TR

15 Eylül 2018

Kevin-Prince Boateng: Döner yemek için Berlin`e uçtum
İtalya’da Sassuolo forması giyen Kevin-Prince Boateng, geçmişte yaşadığı ilginç bir anıyı anlattı. Kevin-Prince Boateng, iki günlük izninde döner yemek için Berlin’e uçtuğunu söyledi.
İlgili Haberi Oku

Roma resmi Twitter hesabı, paylaşımında gün içinde yapılması gerekenleri takipçilerine duyurdu. Peş peşe sıralanan yapılacaklar listesinde “5:30’da rastgele bir Cengiz Ünder fotoğrafı paylaşılarak Türkiye’den giriş sayısını hesaplanacak” yazıldı. Cengiz Ünder, kendisine esprili bir şekilde takılan sosyal medya yöneticisine aynı üslupla karşılık verdi. Cengiz Ünder, paylaşımın altına “Türkiye’de akşam saatleri nişan için daha uygun… Benden size tavsiye: Benim fotoğrafımı daha geç saatte paylaşın” yazdı.

İşte Cengiz Ünder ve Roma resmi Twitter hesabını yöneten sorumlu arasında o diyalog:

Evening hours in Turkey is better for the engagements. A recommendation to you: push forward my posting time a little. https://t.co/rZEamaFXIJ

— Cengiz Ünder (@cengizunder) 14 Eylül 2018Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here