Ana sayfa Süper Lig Cenk Tosun Ne Kadar? Menajerler Açıkladı!

Cenk Tosun Ne Kadar? Menajerler Açıkladı!

PAYLAŞ

Cenk Tosun her gol attığında Twitter’da, “Tosun 50 milyon, 100 milyon Euro” diye tweetler atıldı. Önceki gece atılan tweetlerse şuydu: “Tosun 150 milyon Euro”. Elbette menajerler daha gerçekçi. Batur Altıparmak, “20 milyon Euro’ya gider” derken, Fazıl Özdemir, “Aboubakar 50 ise Tosun 60 eder” diyor.

Yükselen grafiği, Avrupa’daki performansı ve İngiliz kulüplerini peşine takmasıyla gündeme biroldukça kez gelen Beşiktaş’ın forveti Cenk Tosun için 2 ünlü menajer çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son olarak gündeme 20 milyon Euro’luk teklifle gelen Cenk Tosun için flaş bir ifade de ortaya atıldı: Aboubakar 50 milyon ediyorsa, Cenk Tosun 60 eder…

Aliexpress TR

İşte ünlü menajerler Fazıl Özdemir ve Batur Altıparmak’ın Cenk Tosun’un bonservis bedeli hakkındaki değerlendirmeleri:

FAZIL ÖZDEMİR

Tosun, iyi frikik atar. Kafa hakimiyeti üst düzeydir. Uzaktan şutları etkilidir. Tam bir ustalaşmış. Babasının futbol oynaması en büyük şansı. Tosun, Türk futbol tarihinin en pahalı futbolcusu olacak. Aboubakar, yedeğiydi. Porto, Aboubakar için 50 milyon Euro bekliyorsa, Cenk de Porto’da oynasa çok rahat 60 milyon Euro’ya satılır. Ama Beşiktaş’ın 20 milyona satması gerçekçi.

BATUR ALTIPARMAK

Cenk Tosun, bugün şayet ülkemiz dışında oynuyor olsaydı bana bakılırsa minimum 20 milyon Euro civarında bir bedelle transfer teklifi alırdı. Ancak Türkiye’de oynadığı için 10 milyon Euro civarında bir kıymet biçilir.

Kaynak: Hürriyet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here