Ana sayfa Futbol Dirar’dan Ali Koç’a göndermeli paylaşım! – Spor Haberleri

Dirar’dan Ali Koç’a göndermeli paylaşım! – Spor Haberleri

PAYLAŞ

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan 3 oyuncudan biri olan Nabil Dirar, Başkan Ali Koç’un ‘ciddiyetsiz ve vurdumduymazlar’ açıklamasından sonra instagram hesabından flaş bir paylaşım yaptı. Fotoğrafının altına ‘Kimse gülüşümüzü alamaz. çok şükür’ yazan Faslı oyuncuya sarı lacivertli taraftarlar tepki gösterdi.

Aliexpress TR

ALİ KOÇ DİRAR İÇİN NE DEMİŞTİ?

Bahsi geçen oyuncuların takım oyunundan uzak bir görüntü sergilediğini belirten Ali Koç Fenerbahçe TV’de , “Chahechouhe ve Dirar, disiplinsizlik ve performanslarındaki yetersizlikten dolayı kadro dışı bırakıldı. Genellemek gerekirse onlarda disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve vurdumduymaz tavırlar var. Sonuçlar iyi gitmediği için istemediğim derecede soyunma odasındayım ve bazı şeyleri gözlemliyorum. En mutsuz günlerimizde bile bu 2 oyuncu şen şakrak. En azından benim arzuladığım, aşılamak istediğim, talep ettiğim bir ruhu yansıtmayan bir davranış içindeler.” ifadelerini kullanmıştı.

12 Ekim 2018

Fenerbahçe`de 2. dalga! Konu adliyeye taşınıyor…
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un görevinden alınan yardımcılar ve kadro dışı bırakılan futbolcularla ilgili anlattıkları Türkiye gündemine oturmuştu. Uzun süre konuşulan olayda yeni gelişmeler yaşanabilir. Sarı lacivertliler karşı cepheden gelecek bir yalanlamaya karşı adliyeye suç duyurusunda bulunacak.
İlgili Haberi Oku

Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here