Ana sayfa Futbol Fenerbahçe’de 2018-2019 sezonu kombine biletleri satışa çıktı! Büyük ilgi… – Spor Haberleri

Fenerbahçe’de 2018-2019 sezonu kombine biletleri satışa çıktı! Büyük ilgi… – Spor Haberleri

PAYLAŞ

Fenerbahçe’de yeni sezon kombineleri bugün itibariyle satışa çıktı… Henüz transfer açıklamayan ve sadece Phillip Cocu’yu teknik direktörlüğe getiren sarı lacivertlilerde taraftarlar kombinelere akın etti. Ali Koç’un başkan seçilmesinin ardından patlama yaşanması beklenen kombineler ilk olarak kongre ve temsilci üyeleri için satışa sunuldu. Sabahın erken saatlerinde Ülker Stadı önünde uzun kuyruklar oluşturan Fenerbahçeli taraftarlar daha ilk günden biletlere yoğun ilgi gösterdi.

Aliexpress TR

29 Haziran 2018

Ozan Tufan`ın inanılmaz değişimi! Resmen eridi…
Sadece 5 gün tatil yapan Ozan Tufan Sırbistan’ın başkent Belgrad’a giderek özel hocayla çalışmalara başladı. Bir dönem istenmeyen adam ilan edilen genç yıldız 3 haftada 8 kilo verip vücudundaki yağ oranını yüzde 20’den yüzde 9’a düşürdü.
İlgili Haberi Oku

Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden yeni sezon kombineleriyle ilgili bir bilgilendirme açıklaması yaptı. İşte Fenerbahçe’den yapılan o açıklama;

Fenerbahçemizin, 2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının yenileme süreci ve genel satışı başlıyor. Kombine kart satışı ve yenileme sürecinde, taraftarlarımız stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı sıra, passo.com.tr web sitesi üzerinden de online olarak kombine kart satışı ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Eski hak sahipleri için 18 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak olan kart yenileme süreci, 26 Haziran 2018 Salı günü sona erecek olup, bu tarih aralığında yer alan 24 Haziran 2018 Pazar günü yalnızca passo.com.tr web sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecek, stadımızda kombine satışı olmayacaktır.

Kombine kartlarında değişiklik yapmak isteyen hak sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek değişiklik işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Kongre ve temsilci üyelerimiz ise, 29 Haziran 2018 Cuma ve 30 Haziran 2018 Cumartesi günü yeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.

2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.

Yenileme sürecinden sonraki satış dönemlerinde kongre üyelerimiz 3’er adet, temsilci üyelerimiz 2’şer adet, taraftar kart sahiplerimiz ise 1’er adet kombine kart alma hakkına sahip olacaklardır.

Stadımızdaki kombine kart merkezi, bu süreçlerde Pazartesi-Cumartesi günleri arası 6 gün boyunca 09:00-18:00 mesai saatlerinde, Pazar günü ise 10:00-17:00 arasında çalışacaktır.

Passo.com.tr web sitesi ise yenileme ve genel satış sürecinde sürekli olarak taraftarlarımıza açık olacaktır.

2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının fiyatlandırması ve taksit seçenekleri aşağıdaki gibidir.

Hep birlikte omuz omuza yürüyeceğimiz bu yolda, takımımızın her zaman yanında yer alan Büyük Fenerbahçe taraftarının bilgilerine sunarız.

Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here