Ana sayfa Futbol Fenerbahçe’de ‘corona’ endişesi! Özel ekip görevde… – Spor Haberleri

Fenerbahçe’de ‘corona’ endişesi! Özel ekip görevde… – Spor Haberleri

PAYLAŞ

Dünyayı  kasıp kavuran corona virüsü salgınından en çok etkilenen kulüp olan Fenerbahçe’de endişe hâkim. Türkiye’de bilinen ilk corona pozitif futbolcuyu bünyesinde barındıran sarı-lacivertlilerde, bir de sağlık heyeti çalışanında virüs bulunmuştu.

Aliexpress TR

Sözcü Gazetesi muhabiri İrfan Yirmibeş’in haberine göre; Fenerbahçe Beko’da da 6 kişide corona şüphesi bulunuyor. Sarı-lacivertliler, süreci doktorlarla ve Sağlık Bakanlığı’yla birlikte yürütüyor.

Hem futbolcular hem de ilk testlerinde şüphe oluşan basketbol takımıyla ilgili bugün kapsamlı bir açıklama yapılması bekleniyor. İlk testleri negatif çıkan sporcu ve çalışanlara da birkaç gün içinde yeniden test yapılacak.

Virüsün özelliği çerçevesinde testlerin sonuçları değişebiliyor. Öte yandan Fenerbahçe’nin tüm tesisleri de yeniden dezenfekte edilecek. Virüsün kısa süre önce yurtdışından gelen bir futbolcu ile yayıldığı üzerinde duruluyor.

ÖZEL EKİP GÖREVDE

Fenerbahçe yönetimi, hastalık seyrini gözlemlemesi için bir ekip görevlendirdi. Uzman doktorlarında da içinde bulunduğu bu ekip, hem sporcularla görüşüp ihtiyaçlarını karşılıyor hem de hastanede gözlem altında tutulan kişilere moral destek sağlıyor.

İLGİLİ HABER

Fenerbahçe: Serhat Güler`in ikinci testi negatif çıktı!

Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here