Ana sayfa Süper Lig Fenerbahçe’den Taraftarlara Derbi Uyarısı!

Fenerbahçe’den Taraftarlara Derbi Uyarısı!

PAYLAŞ

Fenerbahçe Kulübü, oynanacak olan Galatasaray derbisi öncesi taraftarlarına ihtarlarda bulundu.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Fenerbahçe taraftarının Türk Telekom Stadı’nda dikkatli davranması mevzusunda ihtarlarda bulunularak, şu ifadelere yer verildi:
“Maç günü taraftarlarımıza, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda tek geçişlik pass kart dağıtımı kesinlikle yapılmayacaktır. Taraftarlarımızın, sürekli ve tek geçişlik kartlarını, stadımızın yanında bulunan Passolig gişelerinden temin etmeleri gerekmektedir. (Kenan Evren Lisesi bahçesi ve Şefik Bey Sokakta kurulacak olan gişeler)

Aliexpress TR

Saat 13.00 itibariyle Recep Peker Caddesi, Kızıltoprak ışıklar mevkiinden Yoğurtçu Parkı’na kadar araç trafiğine kapatılacak ve güvenlik noktaları kurulacaktır.
Taraftarlarımız, Passolig kartlarına yükledikleri biletleri, başka bir Passolig kartına transfer edemeyecek, Passolig kartlarında bilet yüklenmemiş olan taraftarlar otobüslere alınmayacaktır.

Müsabakaya katılım gösterecek olan taraftarlarımızın, maç günü saat 14:00’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Protokol Tribünü önünde hazır olmaları gerekmektedir. Taraftarlarımızın bu noktada bilet kontrolleri ve üst aramaları yapılacak ve kulübümüz tarafınca organize edilen otobüslerle 15:30 itibariyle toplu olarak Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’na hareket edilecektir.

Taraftarlarımız için organize edilen otobüslerde oluşabilecek herhangi bir maddi hasar durumunda, emniyet birimleri hasarın sorumlularını derhal tespit edecek ve 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca kendilerine işlem yapılacaktır. Otobüslerde oluşabilecek hasarları yapanların tespit edilememesi halinde, otobüse binen tüm taraftarlara yasal işlem yapılacaktır.

Mevzuyla ilgili Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda ekibimizi destekleyecek olan taraftarlarımızdan duyarlılık bekliyor, Fenerbahçe yandaşına yakışır bir tutum sergilemelerini ve takımımızı maçın hiçbir anında yalnız bırakmamalarını rica ediyoruz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here