Ana sayfa İçerik Futbol Tarihinin En Büyük 4 Hatası!

Futbol Tarihinin En Büyük 4 Hatası!

PAYLAŞ

Düşünsenize bir takımın hem en sevilen isimlerinden birisiniz hem de sadece yaptığınız bir hata dünyanın en büyük kaybına neden oluyor…

Yapılan bir hata her şeyi mahvetmenize neden olur ama korkmayın alt kısımda yer alan futbolcular hala gönlümüzde çok önemli yere sahip…

Aliexpress TR

2002’de dünyanın en iyi kalecisi olan Kahn, Dünya Kupası Finali’nde Brezilya önünde topu sıradan bir şekilde elinden kaçırmış ve Ronaldo’nun golüne engel olamamıştı.
Hollandalı, 2010 Dünya Kupası Finali’nde topu alıp aniden Casillas ile karşı karşıya kalacak pozisyona geldi. Atsa, Portakallara kupayı getirecek Robben, golü kaçırdı ve Hollanda daha sonrasında kupayı yitirdi.
Şampiyonlar Ligi finalinde iki İngiliz devi Manchester United ve Chelsea karşı karşıya geldi. Penaltılara giden maçta Chelsea kaptanı Terry’nin ayağı kaydı ve penaltı kaçtı. Kupa Manchester United’a gitti.
Dünyanın en büyük dramlarından birisi  de yıllar sonra Liverpool’un belki de şampiyonluğunu ilan edeceği maçta efsane kaptan Steven Gerrard’ın yaptığı hatayla kupanın kaybına sebep oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here