Ana sayfa Avrupa Galatasaray Efsanesi Hagi’ye Ağır Eleştiri

Galatasaray Efsanesi Hagi’ye Ağır Eleştiri

PAYLAŞ

Bir dönem Galatasaray forması giyen ve o dönemlerde Hagi ile beraber çalışan Misimovic, Rumen teknik adamı ağır halde eleştirdi.

2010’da Alman ekibi Wolfsburg’tan 8,5 milyon euro karşılığında Galatasaray’a aktarma olan sadece bir sezon sonra Dinamo Moskova’ya satılan Misimovic, sarı-kırmızılı kulüpteki günlerini anlattı.

Aliexpress TR

Sporx’e röportaj veren deneyimli oyuncu, Hagi ile arasındaki problemi anlatırken, ”Galatasaray’da çok güldüğüm için ve sakız çiğnediğim için kadro dışı kaldım. Sonrasında da Hagi’den özür dilemem söylendi. Bunları bana Hagi söylemiyordu. Çünkü onun buna cesareti yoktu. Bunları bana aracılar iletiyordu” şeklinde konuştu.

O yıllarda kötü bir dönemden geçtiğini belirten Misimovic, ”Kötü bir sezon geçirmiştik ve Avrupa bileti alamadık. Devamlı eleştiriliyordum. Çok fazla kazandığım söyleniyordu. İki ay boyunca tek başıma antrenman yaptım. Zor günlerdi” dedi.

Oynadığı pozisyonla ilgili o dehemmiyet Hagi ile mevzuştuğunu belirten Boşnak oyuncu, ”Daha önce de sol kanatta oynamıştım fakat Wolfsburg’da merkezde görev yapmış oldum ve başarılı oldum. Bunu Hagi ile konuştum ama bana yardımcı olmadı. Kadro dışı bırakıldım” dedi.

Galatasaray’dan Dinamo Moskova’ya, sonrasında ise Çin’e giden Misimovic, son olarak Beijing Renhe forması giydi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here