Ana sayfa Süper Lig Galatasaray’da Dev Gibi Ortaklık

Galatasaray’da Dev Gibi Ortaklık

PAYLAŞ

Galatasaray, eski yıldızı ve teknik direktörü Gheorghe Hagi’nin hem sahibi olduğu bununla beraber teknik direktörlüğünü yaptığı, kesin adımlarla Şampiyonlar Ligi’ne yürüyen Viitorul Constanta ile dev bir ortaklaşa iş işine giriyor.

Sarı-kırmızılı kulubün, dev bir girişim hazırlığında olduğu iddia ediliyor. Projeye göre, Hagi’nin futbol okulundaki gençler, Cim Bom’un alt yapısının bir kısmını oluştururken, burada şans bulamayan oyuncular ile yabancı futbolcular da Constanta’ya gönderilecek.
Ancak Sarı-Kırmızılılar’ın, Rumen futbol adamı ve onun kulübüyle yapacağı ortaklığın bununla sınırlı kalmayacağı ortaya çıktı…

Aliexpress TR

Fanatik’in haberine göre, Karabük’ten büyük umutlarla koparılan ve takımın başına getirilen Igor Tudor’un uzun solukta beklentileri karşılayamayacağını düşünen Cim Bom’un kurmayları, yandaş baskısını tamamen ortadan kaldırmak için şimdiden hoca arayışına başladı.

Başkan Dursun Özbek ve yakın çalışma arkadaşlarının aklındaki isim, sezon başlangıcında olduğu gibi Mircea Lucescu…

Daha önce de Türkiye’den birçok teklif almasına karşın kabul etmeyen efsaneleşmiş hoca Lucescu’yu ikna etme işi de vatandaşı ve Cim Bom’un 2000’li yıllarına damga vuran bir başka yaşayan efsaneleşmiş Hagi’ye emanet edildi.

Sezon başı Zenit’e giden sadece hayal kırıklığı yaşadığı için ayrılmayı düşünen 71 yaşındaki çalıştırıcıyla Hagi’nin en kısa zamanda bir araya geleceği dile getirildi.

Galatasaray Yönetimi’nin tam yetki verdiği Hagi’ye, “Senin çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu, her süre en iyisini isteyeceğini biliyoruz. İçinden geçilen sorunlı süreçleri tamamen geride bırakmak için Lucescu gibi bir markaya ihtiyacımız var. İkna etmek zor fakat ne gerekiyorsa yapacağından hiç şüphemiz yok. Güzel haberlerini bekliyoruz” telkinlerini yaptığı da gelen haberler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here