Ana sayfa Süper Lig Gökhan Gönül’den Şampiyonluk Mesajları

Gökhan Gönül’den Şampiyonluk Mesajları

PAYLAŞ

Beşiktaş’ın deneyimli ismi Gökhan Gönül, şampiyonluğun ardından çarpıcı mesajlar verdi…

Sezon başında Fenerbahçe’den ayrılarak tartışmalı bir şekilde Beşiktaş’a transfer olan Gökhan Gönül, şampiyonluğun peşinden açıklamalarda bulundu.

Aliexpress TR

BeIN Sports’a konuşan deneyimli oyuncu çok mutlu olduklarını söylerken, “Bu duygu bambaşka bir şey. Sezon başı kampıyla başlıyor ailelerimizden uzak kalıyoruz. Her hafta maçlar oluyor kampa girip gene onlardan uzak kalıyoruz. Herkes bu an için çalışıyor ve bunu yaşayınca da çok seviniyoruz.
Gülen taraf hepimiz olduk. Başakşehir’i de tebrik ediyorum çok iyi mücadele ettiler.” dedi.

“Geldiğim ilk günden bu ana kadar taraftar her zaman bana destek oldu.” diyen Gökhan, şöyle devam etti: “Hepsine can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Büyük bir camiadan başka büyük camiaya geldim, beni kabul ettiler. Bu transferler, kabullenmeler basit olmuyor.”

Gökhan, sahada her vakit doğru olduğuna inandığı şeyleri yaptığını da belirtirken, “Kendi taraftarıma yaranmak için hiçbir zaman tribüne oynamadım. Bunu da rahatlıkla söylüyorum çünkü kendimi biliyorum. O yüzden maç sonlandı birazcık sahadaydım, sonrasında soyunma odasına gittim. Kendimi dinledim, çok huzurluydum çünkü.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here