Ana sayfa Alt Ligler Hodri Meydan Tribünden Çekilme Kararı Aldı

Hodri Meydan Tribünden Çekilme Kararı Aldı

PAYLAŞ

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta üçüncü sırada mücadele eden ve şampiyonluğa oynayan Kocaelispor, borçlarıyla ilgili sıkıntıların bir kısmını çözmüş, iktidarı, muhalefeti ve kent protokolü ile de ilk kez bu kadar kenetlenmişti.

“Her şey güzel gidiyor” denirken geçtiğimiz pazar günü tribün liderlerinden Serhat Boz, Perşembe Pazarı alanında boynundan bıçaklanarak öldürülmüştü. Bu olay sonrası taşlar yerinden oynadı. Kocaelispor kabadayılarından Oktay Öztürk tribünlerin temizleneceğini, liderlerin yeniden seçileceğini dile getirirken Kocaelispor’un taraftar grubu Hodri Meydan, tribünden çekilme kararı aldıklarını açıkladı.

Aliexpress TR

Basına konuşan Taşkıran, “Altay maçının bilet paraları kulübümüze makbuz karşılığı teslim edildi. Kulübümüz de bu parayı Altay’a gönderdi. Bir Kocaelispor aşığı canından olmuş, tüm bunlar yaşanırken bilet paralarının konuşulması bizi gerçekten üzdü ve yaraladı. Her zaman buradaydık, kulübümüzün en zor anlarında hep biz vardık. Ancak bu davranış hepimizi üzdü. Biz de tribünden çekilme kararı aldık” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here