Ana sayfa Futbol Hokey Federasyonu 25 bin euro bozdurdu – Spor Haberleri

Hokey Federasyonu 25 bin euro bozdurdu – Spor Haberleri

PAYLAŞ

Hanifi KILIÇ/ SÖZCÜ – Dolar euronun yükselişi karşısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı “Dolar bizim yollarımızı kesmez, hiç endişe etmeyin. Yastığının altında doları, avrosu, altını olan varsa bozdursun. Bu bir milli, yerli mücadeledir.” çağrısına Türkiye Hokey Federasyonu’ndan yanıt geldi.

Aliexpress TR

Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, uluslararası şampiyonalardan elde edilen katılım bedellerinden oluşan banka hesaplarındaki 25 bin euroyu Türk Lirasına çevirdiklerini açıkladı. Başkan Karakan, Türkiye’nin bu ekonomik savaşı kazanacağını belirterek, “Hiçbir güç Türk milletine boyun eğdiremeyecektir” diye konuştu.

“BU SAVAŞI KAZANACAĞIZ”

Ekonomik manipülasyonlarla Türk milletine diz çöktüreceklerini sananların bir kez daha yanılacağını ifade eden Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan şunları söyledi; “Ekonomisi güçlü ve uluslararası arenada etkili bir Türkiye istemeyen güçler önce Gezi olayları, sonra 17-25 Aralık, daha sonra da 15 Temmuz hain darbe girişimini denediler. Ama bu millet hiçbir hainliğe geçit vermedi. Şimdi ekonomiyle, döviz kuruyla Türkiye’ye diz çöktürmek istiyorlar. Bunu isteyenler şunu hiç unutmamalıdır: Kurtuluş Savaşında her türlü imkansızlığa rağmen yedi düvele karşı savaşan Türk milleti bu savaşı da kazanacaktır. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Türkiye’yi ekonomiyle hizaya getirmek isteyenler bir kez daha yanıldıklarını anlayacaklardır. Ülkemize yönelik hiçbir operasyon, hiçbir yaptırım ve hiçbir tehdit yüce Türk Milletinin iradesini yıldıramaz. Bunu çok iyi bilsinler.”

Başkan Karakan, tüm vatandaşları da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Yastık altındaki dövizinizi Türk Lirasına çevirin” çağrısına uymaya davet etti.

11 Ağustos 2018

Abdurrahim Albayrak: `Borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı`

İlgili Haberi Oku

Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here