Ana sayfa Futbol İşte çok tartışılan hakemlerin aylık gelirleri!

İşte çok tartışılan hakemlerin aylık gelirleri!

PAYLAŞ


İşte çok tartışılan hakemlerin aylık gelirleri! – Fotomaç

Aliexpress TR

Spor dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

Daha Sonra
Evet

Haberler Galeri İşte çok tartışılan hakemlerin aylık gelirleri!

Ülke futbolunun en çok tartışılan konusu olan hakem hataları son dönemde daha sık dillendirilmeye başlandı. Hakemlere aktarılan milyonlarca liralık kaynaklar, hataları minimuma indireceği söylenen video yardımcı hakem (VAR) sistemi de durumu iyileştirmeye yetmedi. Peki çok tartışılan hakemlerin maç başı ücretleri ne kadar, hangi hakem ne kadar kazanıyor. İşte detaylar…

8 Mayıs 2019 Çarşamba 14:06
Güncelleme: 08.05.2019 14:06

Ülke futbolunun en büyük sorunu olan hakem hataları tartışmaları bir türlü dinmek bilmiyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Son olarak oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım’ın yönetimi ve verdiği kararlar büyük tartışmalara neden oldu.

Hatta Beşiktaş Kulübü Alanyaspor’la oynayacağı maç öncesi başlama vuruşunun ardından bir dakika hareketsiz kalarak hakem Bülent Yıldırım’ı protesto etme kararı aldı.

TFF’nin milyonlarca lira kaynak aktarımı, hakem maaşlarında yapılan iyileştirmeler hatta video yardımcı hakem sistemi de bu soruna çözüm olamadı.

Hal böyle olunca kimi çevreler Türk Hakemleri’nin aldıkları paranın hakkını veremediği, iyi yönetim sergilemediği bu yüzden yabancı hakem getirilmesi gerektiğini söylüyor.

BİZE ULAŞIN

Kaynak:FOTOMAÇ Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here