Ana sayfa Alt Ligler Karşıyaka Taraftarından Meşale Şov!

Karşıyaka Taraftarından Meşale Şov!

PAYLAŞ

İzmir’de senelerdir kulübe yapılacak yeni stadı bekleyen Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcilerinden Karşıyaka’nın taraftarları, eşi görülmemiş bir olaya imza attı. Yeşil-kırmızılı taraftarlar, 15 bin kapasiteli yeni stat yapılması planlanan eski Karşıyaka İlçe Stadı’nın arazisinde aynı anda yüzlerce meşale yaktı.

İnternette, “Stadımızda ilk maçımıza çıkıyoruz, tribünde ilk meşaleleri yakıyoruz” sözleriyle örgütlenen yaklaşık 500 Karşıyakalı, saat 19.45´de stat arazisinde buluştu. Tribün temelleri üzerinde toplanan yeşil-kırmızılılar, saat 20.20´de aynı anda meşaleleri ateşledi. Başkan Mutlu Altuğ ve Asbaşkan Serdar Işıldar da taraftarlarla birlikte eyleme katılıp tezahürat yaptı.

Aliexpress TR

Taraftarlar, meşale şovunun arkasından tezahüratlar ve “Mustafa Kemal´in askerleriyiz” sloganlarıyla geceyi inletti. Havai fişek gösterisi de Karşıyakalıların eylemine renk kattı. Başkan Mutlu Altuğ, stadın aslına bakarsanız var olan yerinde yenileneceğini hatırlatarak, “Artık bir an önce stadımıza kavuşmak istiyoruz. Projeye herkesin destek olmasını, engel çıkarılmamasını talep ediyoruz. Her platformda stadımızın takipçisiyiz. Tribünlerimizden ricam, bizi haklı davamızda haksız duruma düşürecek davranışlardan kaçınmaları” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here