Ana sayfa İçerik Keşke Gitmeseydi Denilen 5 Futbolcu

Keşke Gitmeseydi Denilen 5 Futbolcu

PAYLAŞ

Inter’in 8.5 milyon pound’a kaçırdığı Coutinho, daha sonra Liverpool’da bir dünya yıldızına dönüştü ve Barcelona’nın yolunu tuttu. 160 milyon euro ile tarihin en pahalı ikinci oyuncusu olan Coutinho için Inter taraftarları halen hayıflanıyor.
Alt yapısından yetiştirdiği Thiago Alcantara’yı Bayern Münih’e kaptıran Barcelona, İspanyol yıldızın çok büyük bir oyuncuya dönüşüne seyirci kalmak zorunda kaldı.
Gabonlu golcü, Milan’dan ayrıldıktan sonrasında Saint Etienne’e gitti ve oradan da Dortmund’a giderek kendisini kanıtladı. Milan için büyük bir yitik…
Chelsea için mi yoksa Roma için mi bilemiyoruz sadece bizce iki ekip için de büyük hata. Liverpool’da Klopp ile birlikte büyük düzey atlayan Salah’ı Chelsea iyi mi 15 milyon euroya bıraktı, veya Roma böylesine çıldırmış piyasada nasıl 35 milyon euroyu kabul etti, bilmiyoruz?
Chelsea’den Wolfsburg’a transfer olan Belçikalı, Jose Mourinho’nun kariyerinin kim bilir en büyük transfer hatası. Wolfsburg’da yıldızlaşan De Bruyne daha sonra Manchester City’de kendini iyice geliştirerek dünyanın en iyi isimlerinden biri olmayı başardı.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here