Ana sayfa Futbol Ne Oldu’da 14. bölüm! Ülke puanı meselesi ve son durum… – Spor...

Ne Oldu’da 14. bölüm! Ülke puanı meselesi ve son durum… – Spor Haberleri

PAYLAŞ

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele eden temsilcilerimiz, Başakşehir dışında yine hüsranla Türkiye’ye dönerken müsabakaların ardından UEFA Şampiyonlar Ligi’ne direkt olarak grup aşamasından başlamak anlamına gelen 10. sıra da artık daha net bir şekilde hayale dönüşüyor. 11. sıradaki Türkiye’nin hala gelecek yıl için şansı ciddi bir şekilde sürse de 12. Avusturya da farkı iyice kapattı.

Aliexpress TR

Ne Oldu’nun bu bölümünde Mehmet Özen ve Metin Aktaşoğlu, ülke puanı meselesini, rakiplerimizin durumunu, aradaki farkı, grup aşamasında kalan bölümde hangi maçlara dikkat kesilmemiz gerektiğini ve 11. sırada kalmanın bile ne kadar önemli olduğunu konuştu.

GOOGLE PODCASTS ÜZERİNDEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

08 Kasım 2019

Ülke puanı hala kritik eşikte! Başakşehir`in galibiyeti ipten aldı…
Avrupa`daki temsilcilerimiz Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor`un bu sezon aldıkları kötü sonuçlar Türkiye`yi ülke sıralamasında çok kritik bir noktaya getirdi. Medipol Başakşehir`in Avusturya ekibi Wolfsberger`i 3-0`la geçmesi sıralama açısından ilaç gibi gelse de ortada ülkemize hiç yakışmayan bir tablo var.
İlgili Haberi Oku

 

*{ display: flex; flex-wrap: wrap; justify-content: space-between; } .nativo > div > * { flex: 1; margin: 0 5px; } @media screen and (max-width: 576px){ .nativo{ margin: 0; } .nativo > div > * { width: 100%; flex: 1 100%; margin-bottom: 10px; } }]]>

Kaynak:Skor Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here