Ana sayfa Futbol Nyon’da dev zirve – Son dakika Futbol haberleri

Nyon’da dev zirve – Son dakika Futbol haberleri

PAYLAŞSpor Bakanı Kasapoğlu, TFF Başkanı Özdemir ile birlikte UEFA Başkanı Ceferin’i ziyaret etti. Toplantıda Türkiye’de oynanacak final maçları ve kulüplerin mali durumu görüşüldü.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve TFF Başkanı Nihat Özdemir, beraberindeki heyet ile birlikte UEFA Başkanı Aleksander Ceferin’i ziyaret etti. UEFA’nın İsviçre’nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı iş birliğinden duyulan memnuniyet dile getirilirken Türkiye ve dünya futbol gündemdeki konularla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Kasapoğlu ziyaret sonrası, “Görüşmeye, hükümet olarak futbolun gelişimine verdiğimiz önemi göstermek için katıldık” dedi.

Aliexpress TR

‘HAZIRLIKLARIMIZ SÜRÜYOR’
Türk futbolunun bir diğer önemli sorununun ise finansal konularda yaşanan problemler olduğunu aktaran Kasapoğlu, “Kulüplerimiz bazındaki büyük borçlanmalar, bütün kulüplerimizi içine alan bir girdaba dönüşmüş durumda. Bu girdaptan şeffaflık ve kurumsallık anlayışıyla çıkacağız” dedi. TFF Başkanı Özdemir ise Ceferin’e, Vodafone Park’ta yapılacak UEFA Süper Kupa maçı ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi finali için hazırlıkların yoğun şekilde sürdüğünü söyledi.

Kaynak:FOTOMAÇ Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here