Ana sayfa İçerik Ölmeden Önce Bulunmanız Gereken Tribünler (2): Wydad Casablanca

Ölmeden Önce Bulunmanız Gereken Tribünler (2): Wydad Casablanca

PAYLAŞ

Dünya üzerinde futbol tartışmasız bir realite. Futbolu güzel şey yapan ise tribünler. Uzun zaman önce ilk sayısını yayınladığımız “Ölmeden Önce” konseptine devam ediyoruz. Raja yapılır da Wydad yapılmaz mı? Fas’ın asi çocukları…

Winners 2005 Ultras – Wydad Casablanca

Aliexpress TR

Fas’ın asi çocukları demiştik. Gerçekten de öyle. Gerek tribünde gerekse normal hayatlarında Ultras kültürünü yaşatmaya çalışıyorlar. Boğazlarının bestelere ve melodilere uygunluğu ise tartışılmaz… Maç günleri nasıl da kendilerinden geçiyorlar ama!

Ölmeden Önce Bulunmanız Gereken Tribünler (1): Raja Casablanca

   +18! İzleyeceğiniz bu videoda olmaz denileni yaptıklarını göreceksin! 

Raja Casablanca ile aralarındaki ezeli rekabeti bilmeyen yok… Ancak takip edilen futbol değil, tribünler. Her zaman çok güzel görüntüler ortaya çıkmıştır… İşte onlardan biri:

Geceyi aydınlatan da onlar...

Çoğu bestelerini dijital ortamda taraftar sesiyle albüm olarak yayınladılar... İşte onlardan birine konu olan o beste. Amigo ile olan uyumun mükemmelliğine bakar mısınız?

Koreografileriyle Dünya gündemine oturduklarını biliyor muydunuz peki?

Kendilerinin başka boyutta olduğunu belirterek son vermek istiyoruz sözlerimize...  Bu adamlar bu tutkuyu en üst seviyede yaşıyor. Biz ise imrenerek bakıyoruz. Ölmeden önce kesinlikle girilmesi gereken bir tribün.

Sevgiyle kalın...

** Metin ve videolar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here