Ana sayfa Avrupa PSG Neymar’a Para Sayıyor! Dev Bonus!

PSG Neymar’a Para Sayıyor! Dev Bonus!

PAYLAŞ

222 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle futbol tarihinin en pahalı transferi olarak PSG ekibine katılan Neymar, Fransa Ligi’nde sergilediği performansla dikkat çekiyor.

PSG formasıyla çıktığı 9 maçta 8 gol, 8 asist yaparak ekibin hücumdaki organizatörü rolüne soyunan Brezilyalı yıldızın oynadığı futbolu sürdürmesi hâlinde Lionel Messi ve Cristano Ronaldo’nun Ballon d’Or hanedanlığını 2018 yılında yıkabileceği konuşuluyor.

Aliexpress TR

BALLON D’OR İÇİN 3 MİLYON EURO PRİM
Fransız ekibine transferi sürecinde dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d’Or ödülünü kazanmayı arzuladığını birçok kere dile getiren 25 yaşındaki futbolcunun bu zorlu hedef için PSG yönetimi tarafınca teşvik edildiği ortaya çıktı. Le Parisien gazetesinin haberine nazaran; 2022’ye kadar sürecek sözleşmesiyle aylık net 3 milyon euro elde edecek olan Neymar, önümüzdeki 5 yıl süresince kazanacağı her Ballon d’Or için kulübünden 3 milyon euro prim alacak.

Neymar son olarak 2015 yılında Ballon d’Or ödülü için finalistler arasına kalmış ama Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun arkasından üçüncü sırada yer almıştı.

[Ntvspor]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here