Ana sayfa Futbol Şampiyonluğun ustası – Son dakika Futbol haberleri

Şampiyonluğun ustası – Son dakika Futbol haberleri

PAYLAŞDYO büyük ilgi gören ustalar arası futbol turnuvası Antalya’da gerçekleştirilirken Trabzon takımı organizasyona damga vurdu. 10 farklı bölgeden 10 takımın mücadele ettiği şampiyonada Güney Anadolu Bölgesini 5-1 mağlup eden Trabzon İrtibat Bürosu, şampiyonluğa ulaştı.

DYO büyük ilgi gören ustalar arası futbol turnuvası Antalya’da gerçekleştirilirken Trabzon takımı organizasyona damga vurdu. 10 farklı bölgeden 10 takımın mücadele ettiği şampiyonada Güney Anadolu Bölgesini 5-1 mağlup eden Trabzon İrtibat Bürosu, şampiyonluğa ulaştı. Karadeniz ekibinin başarısı bununla da sınırlı kalmadı. A Spor’un ekranlara getirdiği ve bu yıl uluslararası bir boyut da kazandırılan organizasyonda Krasnodar’dan katılan Akrostar’ı 2-1’lik skorla geçti ve Süper Kupa’yı da müzesine götürdü. Oyuncular iki kupayı kolbastı ile kutladı ve ortaya da renkli görüntüler çıktı.

Aliexpress TR

SERDAR ORAN: DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Hazırlanan dev sahnede oyunculara tek tek ödüllerini dağıtan DYO CEO’su Serdar Oran, renkli bir turnuvaya imza attıkları için mutlu olduklarını söyledi. Futbola katkılarının süreceğini kaydeden Oran, “Büyük çekişmeye sahne olan maçlar seyrettik. Katılanlar centilmence bir mücadele sergiledi. Tebrik ediyorum. Seneye de görüşmek üzere” dedi ve desteklerinden ötürü Futbol Federasyonu’na da teşekkür etti.

Kaynak:FOTOMAÇ Orjinal İçeriğin Adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here