Ana sayfa Genel Taraftar Ürünleri Tek Bir Yerde !

Taraftar Ürünleri Tek Bir Yerde !

PAYLAŞ

Tribünsel ekibi olarak , tutuğun takımının renklerini ve logosunu taşımaktan gurur duyan tüm taraftar arkadaşlarımız için Bumudur.com ile bir çalışma yaptık. Bildiğiniz üzere Bumudur Türkiyede yer alan sayılı ürün arama motorlarından biri. Bir süredir sizlerin bizleri sosyal medya üzerinden bombardımana tutuğunuz taraftar ürünleri ile ilgili problemi kökten çözmüş bulunuyoruz.

Artık o ürünü nerden bulurum, en ucuzu nerede ? , fotoğraftaki üründen sizde varmı ? gibi birçok sorun tarih oluyor.

Aliexpress TR

Bumudur.com siz Tribünsel takipçileri ve diğer tüm taraftarlar için Türkiye’de yer alan 150’den fazla e-ticaret sitesini bir araya toplayarak içlerinden taraftarla ve takımızla olan ürünleri bir sayfaya topluyor.

Bu sayede binlerce ürün tek bir sayfada toplanırken, ayrıca aynı ürünü en uygun ve en ucuz satan yerden alma imkânınız oluyor. Taraftar ürünlerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Her Telden Ürün

Taraftar olarak her zaman Resmi Lisanslı ürünleri takımımıza destek olmak adına almayı tercih ediyoruz. Dakat hepimiz biliyoruz ki esprili, komik yada taraftar gruplarına ait öze ürünler resmi kanallarda bulunmuyor. Bu ürünleri bulmak için sayfa sayfa gezmek durumunda kalıyoruz. Bumudur.com üzerinde  Fenerium , GS store ve BJK Store gibi mağazaların yanında gittigidiyor, n11, hepsiburda gibi birçok pazar yeri yer aldığından her çeşit eğlenceli,espirili yada özel ürüne de hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Takımınıza Özel

Tabiki herkesin merak ettiği ikinci bir kısım var, binlerce ürün var ama ya benim takımım ? Aşağıda Bumudur ekibi ile beraber çalışarak sisteme eklettiğimiz linkler yer alıyor.

Galatasaraylı taraftar arkadaşlar Cimbom’un ürünlerine bu linkten ulaşabilir. Galatasaray Ürünleri

Fenerbahçeli arkadaşlar Sarı Kanarya’nın ürünlerine bu linkten ulaşabilir. Fenerbahçe Ürünleri

Beşiktaşlı arkadaşlar Kara Kartalın ürünlerine bu linkten ulaşabilirler. Beşiktaş Ürünleri

Trabzonsporlu arkadaşlar Bordo Mavili Kaplanların ürünlerine bu linkten ulaşabilir. Trabzonspor Ürünleri

Bursasporlu arkadaşlar Timsahların ürünlerine bu linkten ulaşabilir. Bursaspor Ürünleri

Eğer yukarıdaki listede takımız yer almıyorsa Bumudur ekibi talep gelmesi halinde ekleme yapacaklarını ilettiler. Facebook adreslerinden iletişime geçmeniz yeterli.

Kampanyalar ile Fırsatları Yakala

Bumudur.com kampanya sistemine sahip bir ürün arama motoru , buda bizlere muhteşem bir olanak tanıdı. Bir sayfada tüm alışveriş sitelerinde yer alan kampanya bannerlarını topluyorlar. Bu da taraftarlar için ayrı bir fırsat oluşturuyor. Trendyol’da yer alana 2 al 1 öde kampanyalarından Fenerium’da yer alan özel kampanyalar bu sayfada yer alıyor. Kampanya sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here