Ana sayfa İçerik Totti’nin Efsane Olmasının Arkasındaki İsim: Ilari Bilasi

Totti’nin Efsane Olmasının Arkasındaki İsim: Ilari Bilasi

PAYLAŞ

Totti’nin Real Madrid’i reddettiğini açıkladığı günden beri, senelerdir acaba İtalyan efsaneleşmiş oraya gitseydi ne olurdu sorusu sorulmaya devam ediyor.

Roma’ya olan sevgisi ve kulübe olan tutkusu bir yana; Totti’nin kararında bir etkili daha vardı: Eşi Ilari Bilasi… Totti’nin Real Madrid’i reddettiğini açıkladığı günden beri, yıllardır acaba İtalyan efsaneleşmiş oraya gitseydi ne olurdu sorusu sorulmaya devam ediyor.

Aliexpress TR

Roma’ya olan sevgisi ve kulübe olan tutkusu bir yana; Totti’nin sonucunda bir etkili daha vardı: Eşi Ilary Bilasi… ”Totti’nin Roma’da kalmasını sağlayan hanım” olarak anılan Blasi, İtalyan efsanenin İtalya’dan ayrılmasını istememişti.

Totti, Blasi için ”Onunla ilk buluşmamda onu Ferrarim’le aldım, çünkü o an uygun olan tek araba oydu.’ açıklmasını yapmıştı.
Totti, onu gördüğü ilk an için konuşuyor: ”Ilary’i gördüğümde ‘tanrım işte hayatımın kadını’ dedim. Ondan sonra her gün bu sözümün ne kadar doğru olduğunu anlıyorum.”
Totti, 2002’de Roma derbisinde Lazio’ya attığı gol sonrası formasını çıkarır ve atletten şu yazı okunması mümkün: ”(Eşine ithafen) Sen çok özelsin”

Efsaneleşmiş kaptan, 2011’de bir kere daha Lazio’ya gol atınca bu kez yine aynı tişörtü, minik bir farkla dünyaya gösterir: ”Sen benim için her zaman özel kalacaksın.”

Roma’da şimdilerde sportif direktör olarak görev alan Totti, Blasi için Real Madrid’e gitmediğini de şöyle itiraf eder: ”Bunca yıllık aşkımı bir kenarda bırakıp Real Madrid’e gidemezdim.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here