Ana sayfa Süper Lig Tudor’dan Son Şans!

Tudor’dan Son Şans!

PAYLAŞ

Sarı-kırmızılı yönetime ilk raporunu sunan Hırvat çalıştırıcı, Sabri, Wesley Sneijder, De Jong ve Hakan şeklinde yaşı ilerleyen isimlerle gelecek sezon çalışmak istemediğini iletti. Bu yıldızlar da dahil olmak üzere her oyuncusuna son bir şans verecek.

Sportif anlamda kötü bir dönemden geçen G.Saray’ı yeniden düzlüğe çıkarmaya çalışan Teknik Direktör Igor Tudor, sarı-kırmızılı yönetime futbol ekibiyle ilgili raporunu sunarak yaşı ilerleyen bazı isimlerle gelecek sezon çalışmak istemediğini iletmişti. Sabri, Sneijder, De Jong ve Hakan şeklinde adları işaret eden Tudor, önümüzdeki 1 aylık süreçte bu oyuncular da dahil olmak üzere herkese son bir şans verecek.

Aliexpress TR

Trabzonspor karşısında Luis Cavanda’yı stoperde deneyerek fırsat veren Hırvat çalıştırıcı, elindeki tüm oyunculara az da olsa kendilerini gösterme olanağı sunacak. 1 ay boyunca herkesten elinden geleni yapmasını isteyen Igor Tudor, yıl sonuna doğru yönetime kati listeyi iletecek ve gidenler belli olacak. Bu raporun içerisinde önümüzdeki yıl için transferini istediği isimler de yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here