Ana sayfa Süper Lig Volkan Demirel Sezon Sonunda Ayrılıyor Mu?

Volkan Demirel Sezon Sonunda Ayrılıyor Mu?

PAYLAŞ

Sürem sonucunda Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Volkan Demirel’in menajeri, deneyimli eldivenin sarı-lacivertli takımda kalacağını söyledi.

Volkan Demirel’in menajeri Erdinç Şehit, deneyimli file bekçisinin Fenerbahçe’deki geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Aliexpress TR

Ajansspor’a konuşan Erdinç Şehit, başarılı kaleciye Azerbaycan’dan teklifler olduğu yönündeki haberlere şöyle yanıt verdi: “Volkan Demirel şeklinde ulusal ekip formasını uzun süre giymiş, Fenerbahçe’de uzun seneler oynamış ve oynayan bir isim için bu haberlerin gelmesi normaldir ancak Fenerbahçe’den ayrılması şeklinde bir konum söz mevzusu değildir.”

Volkan’ın Fenerbahçe’de kariyerine devam edeceğini net bir dille ifade eden Şehit, şöyle devam etti: “2000 senesinde imzaladı ve ondan sonrası ayrıntılar. Hiçbir sorun yok. Aslına bakarsanız olması imkansız da. Tribünden gelen bir adamdan bahsediyoruz. Sözleşme imzalarken hiçbir zaman para mesele olmamıştır. Pazarlık ve para konuşulmamıştır. Fenerbahçe aşkıyla dolup taşan bir adamdır. Hedefi 40 yaşına kadar oynamak. Fenerbahçe’de oynamak dışında bir şey söz konusu değil.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here