Ana sayfa Süper Lig Wesley Sneijder Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

Wesley Sneijder Galatasaray’dan Ayrılıyor Mu?

PAYLAŞ

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı iki ayrı Hollanda gazetesine benzer açıklamalar yaptı, “Sezon sonunda gidecek mi?” dedirtti.

Galatasaray yandaşının sevgilisi Wesley Sneijder’in ülkesinin iki farklı gazetesine yaptığı benzer açıklamalar sarı-kırmızılıları korkutacak cinsten.

Aliexpress TR

De Telegraaf gazetesine “Yeni hocamız sezon ortasında oyun seçimimızı değiştirdi, bu yüzden her maç oynayamıyorum. Bu durum benim için ideal değil. Sezon nihayetinde durumumu değerlendireceğim” ifadelerini kullanarak Tudor’un gelişinin kendisini huzursuz ettiğini ima etti.

Bir başka Hollanda gazetesi Algemeen Dagblad’a da konuşan Sneijder buradaki açıklamalarında da Çin yada ABD’de oynayıp oynamak istemediği sorusuna “Çin benim için hiçbir zaman ciddi bir seçenek olmadı. ABD daha iyi. Hollanda yada Birleşik Arap Emirlikleri de olabilir” diyerek olası bir ayrılık için önündeki rotayı da çizdi.

Sezonun ilk yarısında çok iyi bir performans sergileyen Sneijder’in kendisinin tavsiyesiyle takımın başına geçen Riekerink gönderilişinden sonra huzursuz olduğu ve Galatasaray’dan ayrılmayı düşündüğü iddiaları dillendirilmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here