Ana sayfa Blog Yazarların Fenerbahçe Değerlendirmeleri

Yazarların Fenerbahçe Değerlendirmeleri

PAYLAŞ

”Fenerbahçeli taraftarlar, herhalde derbiler ve zaferle sonuçlanan Avrupa maçları haricinde uzun zamandır ilk kez bu kadar keyifli bir lig maçı izlemişlerdir. İlk 30 dakika sonucunda ‘Fenerbahçe işte bu şekilde oynar…’ demişlerdir muhakkak. Gol atamayan santrfor Soldado’nun rakibi açmaya yönelik koşuları; Giuliano ve Ozan’ın penetreleri tam anlamıyla Avrupaiydi.”
SERDAR ALİ ÇELİKLER

”Maçın başından itibaren Fenerbahçe’de geçtiğimiz haftalardan farklı olan ve oyununu değiştiren davranış geçiş oyununa meyillenmeydi. Fenerbahçe kaptığı toplarla hemen kaleye yönlendi. Kimse yana dönmedi. Seyircinin beklediği ve istediği bu. Direkt oyun… Yan oyundan vazgeçebilmiş olması bu hafta için yeterli bir mesajdır. Buradan devam etmek lazım.”
MEHMET DEMİRKOL

Aliexpress TR

”Fenerbahçe asla iyi bir takım değil. Bu oyuncu kalitesi, bu hocası ve bu oyun anlayışıyla şampiyon olmaları mümkün değil. Maç 3-1’e girdiğinde yapılan oyuncu değişimleri çömez antrenör işi. Bakalım, ilerleyen haftalar kimi haklı çıkartacak. ‘Bu ekip şampiyon olacak’ diyen Aykut Kocaman’ı mı? Ya da ‘Bu takımdan fazla bir şey olmaz’ diyen beni mi?”
AHMET ÇAKAR

”Fenerbahçe ikinci yarı kötü oynamıyordu ama Yeni Malatyaspor golünden sonra skoru korumak için oynadı. Fenerbahçe yapması gerekeni yaptı, kazanması ihtiyaç duyulan maçı kazandı.Şimdi Fenerbahçe için erken final olacak bir derbi var.”
RIDVAN DİLMEN

”Fenerbahçe’de son üç-dört haftadır takımda en etkili isim Ozan Tufan. Alex’in sonrasında orta sahada en etkili isim o. Gol atıyor, attırıyor, her şeyini ortaya koyuyor. Ozan, Giuliano, Valbuena takımın en iyi oyuncuları gözüktü. Takımda en orta derece de Josef oynadı.”
MUSTAFA DENİZLİ

”Tribünlerin büyük bölümü boş, taraftar takımına güvenmiyor. İstikrarsız sonuçlar, mutlu etmeyen oyun ve tabii ki Galatasaray’ın devamlı kazanması bunun başlıca sebepleri. O güveni yeniden kazanabilmek için iki yol vardı. Birincisi başarı ile geçildi. İkincisi ise derbiyi kazanmak…”
ERSİN DÜZEN

”Eğer sahada saklanmıyorsan, elinden geleni oluşturmaya çalışıyorsan kötü oynasan bile tribünden hakkını alıyorsun. Ozan’ın bittiği ve başladığı yer de burası zaten. Kişisel gelişimi için profesyonellerle çalıştı, iyi antrenman yaptı, fazla kilolarından kurtuldu. Artık Ozan’ın olmadığı orta saha şekillenmiyor kafalarda.”
GÜRCAN BİLGİÇ

”Okyanusu geçip derede boğulan bir Fenerbahçe, dün akşam ‘Dereyi geçtim, şimdi okyanusta ne yapacağım?’ diyen bir Fenerbahçe izlenimi verdi. Fenerbahçe şimdi şampiyonluk yolunda kazanmak zorunda olacağı bir derbi maça çıkacak.”
RÜŞTÜ REÇBER

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here