Ana sayfa TFF 1 Lig Yeni Malatyaspor Başkanından MHK’ya Ziyaret

Yeni Malatyaspor Başkanından MHK’ya Ziyaret

PAYLAŞ

TFF 1. Lig’de zirvede bulunan Evkur Yeni Malatyaspor’un Başkanı Adil Gevrek, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu’nu ziyaret ederek, önlerinde bulunan sıkıntılı haftalar öncesinde maçlarına daha tecrübeli hakemlerin atanmasını istedi.

Ligde son haftalarda yaşanmış olan hakem hatalarının tartışıldığı ziyarette, Namoğlu’nun vazife verdikleri tüm hakemlere sonsuz güvenlerinin bulunduğunu Gevrek ile paylaştığı belirtildi.

Aliexpress TR

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleştiği bildirilen ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, “Sayın Yusuf Namoğlu’nu ziyaret ederek TFF 1.Lig’de son haftalara girilirken maçlarımıza daha tecrübeli hakemlerin atanması ricasında bulunduk. Sayın Yusuf Namoğlu’na gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretimizde hem futbolu, aynı zamanda Yeni Malatyaspor’un bu sezon ki durumunu konuştuk. Sayın Namoğlu’na özellikle son haftalarda maçlarımızda yaşanan hakem hatalarından bahsettik. Kendisi de görev verdikleri tüm hakemlere sonsuz güvenlerinin olduğu söyledi. Tabi bizler kollanalım, maçlar lehimize yönetilsin gibi şeyler istemiyoruz, hepimiz daha adil hakemler istiyoruz. Bir ihtimal ligde bir çok takımın bu konuyla alakalı sıkıntıları vardır, bilmiyorum ama biz maçlarımıza daha tecrübeli hakemler istiyoruz. Neticede koca bir sezonun emeği var. Camialar verilecek yanlış bir kararla üzülsün yahut sevinsin istemiyoruz. Hak edenin hakkının teslim edilmiş olduğu bir karar mekanizması olsun istiyoruz. Bu vesileyle faydalı bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Sayın Namoğlu’na sıcak ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here