Ana sayfa TFF 1 Lig Yusuf Şimşek Boşanmanın Bedelini Ağır Ödedi!

Yusuf Şimşek Boşanmanın Bedelini Ağır Ödedi!

PAYLAŞ

Eski futbolcu Yusuf Şimşek, 12 senelik eşinden ayrıldı. Yusuf Şimşek, boşandığı eşi Nilüfer Şimşek’e Porsche marka lüks otomobil ve gayrimenkul bıraktı.

Habertürk Gazetesi’nin haberine bakılırsa İstanbul Beykoz Aile Mahkemesi’ne geçen yıl başvuran Nilüfer Şimşek, 2004’ten bu yana evli olduğu Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu, Bandırmaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek’e boşanma davası açtı.
Şimşek dilekeçsinde, uzun zamandır kocasıyla ihtilaf yaşadıklarını, toplumsal ve kültürel anlamda farklıkların ortaya çıktığını belirtti. Nilüfer Şimşek, 2 çocuğunun velayeti ile her bir çocuk için 5’er bin TL olmak üzere toplam 10 bin TL nafaka ödenmesini talep etti.

Aliexpress TR

10 bin TL nafaka verecek
Beykoz Aile Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmaya, Yusuf Şimşek ve Nilüfer Şimşek ile taraf avukatları katıldı. Taraflar duruşmada, boşanmak istediklerini, aralarında protokol yapmış olduklarını ve anlaştıklarını belirtti. Taraflar, yaptıkları protokolde, çocuklarının velayetinin Nilüfer Şimşek’te kalmasına karar verdi. Mahkeme, Yusuf Şimşek’in çocuklarının eğitim-öğretim harcamaları ve bakım giderleri için her ay 10 bin TL vermesine hükmetti. Ek olarak mahkeme, Porsche marka otomobil ve İstanbul Beykoz Çavuşbaşı’nda bulunan işyeri vasfındaki taşınmazın Nilüfer Şimşek’e verilmesine karar vererek çifti boşadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here