Ana sayfa Süper Lig Kartal Yuvası’nda 3 Yıldızlı Forma Heyecanı

Kartal Yuvası’nda 3 Yıldızlı Forma Heyecanı

1839
0
PAYLAŞ

Kartal Yuvalarından sorumlu Beşiktaşlı yönetici Hüseyin Mican, forma satışlarından ciroya kadar birçok konuda açıklama yaparken, taraftarların maksimum merak ettiği konu olan “3 yıldızlı forma” için de net zamanı verdi.

Beşiktaş-Lyon maçından üstün dereceli gelir bekliyor… Bilet satışı, reklam ve yayın gelirlerinin en yüksek seviyeye ulaşacağı Perşembe günü Kartal Yuvalarındaki ürün satışlarında sezon rekorunun kırılması hedefleniyor. Bunun için taraftara özel indirim kampanyası düzenleyen siyah-beyazlılar, formalarda %20 indirim ve yanında tişört hediyesi olan bir kampanya düzenledi.

Kartal Yuvalarının genel durumu ile ilgili DHA’ya özel açıklamalarda bulunan Kartal Yuvalarından sorumlu yönetici Hüseyin Mican, “Lyon maçı için özel kampanyamız var. Formalarda %20 indirim ve yanında tişört hediyeli kampanya. İstiyoruz ki stada gelen yandaşımızın yanında evinde maçı seyredecek yandaşımız da formasını giyerek maçı seyretsin. Tüm taraftarlarımızı kampanyamıza katılmaya çağrı ediyoruz” dedi.
Şampiyon olmaları halinde bu sezonki formaların klasik hale geleceği için 3. Yıldızı yeni sezon formalarına basacaklarını söyleyen Hüseyin Mican’ın DHA’ya yaptığı özel açıklamalar şu şekilde:

“Şu anda 85 tane Kartal Yuvamız var ve önümüzdeki ay Avrupa operasyonu devreye girecek. Önce web üzerinden, 6 ay içinde de başta Almanya olmak üzere mağazaları açacağız. 90 ile 100 arası mağaza hedefimiz vardı Mayıs ayı itibari ile bu hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. Geçen seneye göre ciro olarak 6 misline ulaştık. 11 milyondan 65 milyona çıktık. Sürem sonu hedefimiz 90-100 milyona çıkmak. Geçen Mayıs ayından itibaren ülkemizdeki ekonomik sıkıntılara karşın hedefimize gidiyoruz.”

“Ekonomik katkı anlamında hedefimiz geçen senelerde bir yıldız futbolcunun maaşını karşılamak iken şimdi bonservisi ile almak. Bunun için forma satışlarında her sezon üstüne koyarak gidiyoruz. Başkanımız göreve ulaştığında 55 bin olan forma satışı şu anda 400 binlere ulaşmış durumda. Bundan sonraki hedefimiz daha da artırmak ve global olarak dünyada da satmak. Bunun için ilk olarak Çin operasyonumuz var, Avrupa devreye giriyor. Türkiye satışları ile birlikte çok uzun sürede olmasa da 1 milyon forma satmamız gerekir.”

“Yeni sezon formalarımız 13 Temmuz’da çıkacak. Bu kesin tarihtir. Niyetimiz ve hedefimiz formaları 3 yıldızlı çıkarmak. Fakat puan anlamında şu an her şeyin garantisi olmadığı için hepimiz her türlü şartta yeni sürem formamızı 13 Temmuz’da çıkartacağız.
Şampiyonluk hedefine ulaşırsak bizim şu andaki formamız tarihsel anlamda klasik hale gelecek. Çünkü 2 yıldızlı şampiyonluğun son forması olacak. Bana göre de ilerleyen yıllarda tarihi bir değeri olacak, kıymetli hale gelecek. O yüzden bu sezon 2 yıldızlı formaya 3. Yıldızı koymayı düşünmüyoruz. İnşallah şampiyon olursak 3 yıldızlı formalarımız 13 Temmuz’da çıkacak. Bu sezon sonuna kadar formalarımız 2 yıldızlı kalacak”

“Başkanımız da söylemiş oldu; armamızın olduğu forma bizim formamızdır ve satışlarda da ortalama %30 bordo forma satıyoruz. Lyon maçında da yarı finale çıkma heyecanını yaşamak için taraftarlarımıza bir çağrıda bulunduk. Bu bizim için çok önemli. Yalnızca statta değil televizyonu başında da seyreden yandaşımızın bu coşkusu yaşayan taraftarımızın formasıyla seyretmesini istiyoruz. Bundan dolayı daha önce forma alana tişört hediyesi olan kampanyamıza %20 indirim ekleyip yeni bir kampanya yapmış olduk. Kısaca Lyon karşılaşmasının başlama saatine kadar forma, yanında tişört ve ek olarak üstüne %20 indirim var. Tüm taraftarlarımızı kampanyaya davet ediyoruz.Kartal Yuvalarına taraftarlarımız sahip çıkıyor. Bundan çok memnunuz. Korsanla da mücadelemiz her zaman sürüyor.”

“Bizim çağrı merkezimiz bir tane ve yalnız dergi aboneliği yapıyor. Numarası da 0850 399 1093. Taraftarlarımız bunun haricinde ürün satışı ile ilgili kendilerine gelen hiçbir çağrıya güven etmesin. Hepimiz aslına bakarsan telefon kanalıyla ürün satmıyoruz, bu numara bir tek dergi aboneliği yapıyor.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here