Ana sayfa Süper Lig Rıdvan Dilmen’den Açılan Pankarta Tepki

Rıdvan Dilmen’den Açılan Pankarta Tepki

812
0
PAYLAŞ

Başakşehirlilerin açtığı kumar makinesi önündeki ‘şeytan’ ve ‘tokmak’ pankartlarına karşı harekete geçen Rıdvan Dilmen, savcılığa başvuracağını söyledi.

Yandaş toplumun iki tanınmış adı Rıdvan Dilmen ile Göksel Gümüşdağ arasındaki gerginlik kızışıyor. Medipol Başakşehirli futbolcuların iki gazeteciyi darp etmesi sonrası Başkan Gümüşdağ ile karşı karşıya gelen Dilmen, kulübün Volkan Babacan’a ceza vermeyip Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan’ı kadro dışı bırakmasına tepki göstermiş, TFF’yi de kıyasıya eleştirmişti. Federasyon başkanlığına adaylığını koyan eski futbolcu, bu kez Medipol Başakşehir tribününe asılan ‘kumar makinesi önündeki şeytan’ pankartını hedef aldı.

Söz mevzusu pankartla ilgili konuşan Rıdvan Dilmen, “Bunun sorumlusu açanlar değil Göksel Bey (Gümüşdağ). ‘Bu pankart ne oluyor’ demeli. Gerçi eski arkadaşıymışım, öyle dedi. O pankartla ilgili savcılığa başvuracağım” sözleriyle dava açacağını söylemiş oldu. Dilmen, “hepimiz neyin ne olduğunu biliyor. Cezalar siparişle veriliyor, aynı şekilde de kaldırılıyor. Adamına göre, kulübüne göre” ifadelerini kullandı.

‘Şeytan Rıdvan’ olarak anılan Dilmen’in bu lakaptan nefret etmiş olduğu biliniyor. Eski yıldız, ‘slot makinesi’ önünde resmedildi (solda) M.Demirkol ve E.Tan’a ise ‘tokmak’, üstteki pankartla yayınlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here