Ana sayfa Süper Lig Şansal Büyüka’dan Galatasaray Açıklaması

Şansal Büyüka’dan Galatasaray Açıklaması

812
0
PAYLAŞ

BeINSPORTS’daki Maraton programının usta adı Şansal Büyüka, Galatasaray-Kasımpaşa maçı hemen sonrası yaşananları açıkladı.

Yayıncı kuruluş beINSPORTS’un Maraton programında usta gazeteci Şansal Büyüka, çok önemli açıklamalar yaptı. Büyüka, Galatasaray-Kasımpaşa maçı sonrası Türk Telekom Arena’da yaşanmış olan olayları özetledi. İşte Şansal Büyüka’nın açıklaması…

“3-1’lik yenilgi sonrası Igor Tudor soyunma odasına girerek, bugün için idman koyduğunu açıklıyor. Bunun üzerine 4 futbolcu, ‘Yarın bizim izin günümüz’ diyor. Bu direniş karşısında Tudor sinirleniyor ve futbol direktörü savaş Ergün’e dönüyor. ‘Bu iş böyle yürümez’ diyen Tudor, savaş Ergün’den Başkan Dursun Özbek’i aramasını istiyor.”

Bunun üzerine başkan aşağıya iniyor ve futbolculara karşı çok sert ifadeler kullanıyor. Ve bugün bu 4 oyuncu Galatasaray antrenmanında hazır bulunuyor. Yönetim şimdilik Igor Tudor’un yanında sadece burası Türkiye yarın ne olacağı belli olmaz.
Ayrıca sezon başlangıcında Sneijder’e kesilen para cezasının da yeniden yürürlüğe koyulacağı konuşuluyor. Sneijder’ın Ibıza’da yaptığı yatırımlar ve o işlere konsantre olması ile ilgili de sorunlar var!”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here