Ana sayfa Süper Lig Trabzonspor Visca’nın Peşinde!

Trabzonspor Visca’nın Peşinde!

290
0
PAYLAŞ

Başakşehir’den ayrılmak istediğini açıklayan Bosnalı yıldız için Trabzonspor kendi imkanları zorluyor. Bu paralelde İstanbul ekibine son teklif sunuldu, yanıt bekleniyor. Bordo- Mavililer, 29 yaşındaki kanat oyuncusunu yüksek bir bedelle ikna etmeyi düşünüyor.

Trabzonspor’da kamp devri yaklaşırken transfer çalışmaları da hızlanmış durumda.

Futbolcular Pokemon Olsaydı

Başakşehir’den ayrılmak istediğini açıklayıp yeni ufuklara yelken açacağını açıklayan ve Bordo-Mavililer’in gündeminde üst sıralardan kendine yer bulan Visca için Karadeniz temsilcisi bir teklif daha hazırladı, geri sayıma geçti. Muhammet Demir, Yusuf Erdoğan (kiralık) ve Mustafa Akbaş’a ek olarak Fırtına’nın 1 milyon Euro (4 milyon TL) teklifine gelecek yanıt merak ediliyor.

Hafta Başı Netleşecek

Teknik direktör Ersun Yanal’ın kadrosunda görmeyi çok istediği oyuncuyu Bordo- Mavililer yüksek bedelle ikna etmenin peşinde. Başakşehir’de ortalama 1 milyon Euro (4 milyon TL) kazanan Visca’ya Trabzonspor’un bonuslarla birlikte bu rakamın 2 katını, 2 milyon Euro (8 milyon TL) önereceği açıklandı. Trabzonspor’un Başakşehir cephesine, “En geç gelecek hafta başına kadar yanıt verin” bildirisini ilettiği, yeni bir iyileştirmeye ise sıcak bakmayacağı açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here